Original article

Přeprava balíků ze Slovenska do Anglicka

1. Čo přepravíme?

Čo jen budete chcieť! Od listových zásilek, přes balíkové zásilky, až po nadrozmerný a paletový zboží. Přepravujeme bicykle či veterány, nebo i poľnohospodárske stroje, traktory, sejačky nebo kosačky. Jednoduše všetko, co se zmestí do kamióna.

2. Čo zásilka nesmie obsahovať?

Vaša zásilka nesmie obsahovat veci vylúčené z přepravy (viď Přepravné podmínky[1]).

Objednat přepravu[2]

3. Kolik Vás to bude stát balík z/do Anglicka?

Přeprava balíků ze Slovenska a Čiech do Anglicka, Vás za 1 kg zásilky bude stát 2.20 € (£1,95/kg).  Minimálna sadzba je 22 € (£19.50) pro zásilky do 10 kilogramů.

Při opačnej trase, teda přeprava balíků z Anglicka na Slovensko a do Českej republiky Vás bude stát jen £1,50 kilogram. V tomto případě minimálna sadzba je ve výšce £15 pro zásilky do 10 kilogramů.

4. Jak za prevoz balíku zaplatíte?

Způsob platby si můžete zvolit podle svojich možností. Převodem na účet, nebo v hotovosti při vyzdvihnutí zásilky v Čechách /na Slovensku nebo při doručení v UK. Za místo doručení (mimo Škótska), ani za veľkost, či počet kusov  už neplatíte žádné Další poplatky.

5. Za jak dlho svoju zásilku dostanete?

Zásilka bude před Vašimi dverami nebo před dverami příjemcu do 7 pracovných dní od odchodu ze Slovenska/Čiech/UK. (Podívejte se najbližší termín přepravy[3]). Vyzdvihnutie zásilky zabezpečujeme vždy několik dní před termínem odchodu. Když by ste chtěli vediet, kde se Vaša zásilka práve nachádza, můžete telefonicky kontaktovat kurýra.

Objednat přepravu[4]

6. Jak je potřebné zásilku zabaliť?

Při balení svojej zásilky dbajte na to, aby byla dostatočne zabezpečená. Hlavně krehké a sklenené predmety je potřebné dostatočne chránit proti priamemu poškodeniu. Balík preto vždy baľte do pevného obalu (napríklad kufor, kartónová škatule, pevná cestovná taška) a označte ji adresou a telefónnym číslem příjemcu. Prečítajte si, ako správne zabalit balík[5].

7. Je to bezpečné?

Nemusíte mít obavy. V cene přepravy je totiž zahrnuté i poistenie proti poškodeniu, či strate. Vaša zásilka však musí být dostatočne zabalená a zabezpečená, aby nemohlo dôjst k poškodeniu. Nami přepravované zásilky jsou automaticky poistené.

Když si však chcete být 100% istí, můžete si svoju zásilku ještě pripoistit. Pripoistenie Vás přitem bude stát jen 6% z hodnoty přepravovaného zboží. Přeprava balíků ze Slovenska do Anglicka nebo naopak je s nami teda celkem bezpečná.

8. Vernostná zľava

Od 5. 6. 2017 sme zaviedli vernostnú zľavu. Když si objednáte 5 krát dopravu ve váhe 50 kg a víc, šiestu dopravu do 50 kg máte ZADARMO![6]

Objednajte si přepravu balíku už dnes!
[7]

References

  1. ^ Všeobecné zmluvné podmínky a ustanovenia při přeprave zásilek (VZP) (matkoakubko.com)
  2. ^ Objednat přepravu (matkoakubko.com)
  3. ^ Najbližší termín přepravy (matkoakubko.com)
  4. ^ Objednat přepravu (matkoakubko.com)
  5. ^ ako správne zabalit balík (matkoakubko.com)
  6. ^ vernostnú zľavu (matkoakubko.com)
  7. ^ Objednávka (matkoakubko.com)

přepravna spolocnost (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.