V Strečna brzy rAno mezi třetí a čtvrtou hodinou havaroval polský kamion. Skončil v příkopu vedle cesty, převrácený na bok, jen několik metrů od řeky Váh. Policie na místě nehody našla pouze spolujezdce, po řidiči pátrá. „Řidič z místa dopravní nehody ujel na neznámé místo,“ informovala mluvčí žilinské krajské policie Jana Balogová.

Havarovaný kamion pod Strečno paralyzoval provoz.

Autor: Renáta Jaloviarová, Pravda [1]

Řidič polského kamionu při projíždění levotočivé zatáčky ve směru z Martina do Žiliny před Starým hradem sešel s vozidlem mimo vozovku. „Pravou částí vozidla narazil i do svislého dopravního značení. Kamion se následně převrátil na pravý bok,“ přiblížila Balogová.

V kamionu bylo asi 90 až 100 sudů se sirupem, přičemž každý vážil kolem 240 kilogramů. Ty odpoledne z havarovaného vozidla překládali do náhradního kamionu, který na místo nehody vyslala polská přepravní společnost.

„Policie ihned kontaktovala polskou přepravní společnost, která vyslala na místo dopravní nehody náhradní vozidlo. Odpoledne přepravované zboží překládají do náhradního vozidla av podvečerních hodinách se pokusí havarovaný kamion vytáhnout, což si vyžádá krátkodobé omezení silničního provozu mezi Martin a Žilinou,“ informovala Balogová.

Provoz bude v tomto čase vedena do jednoho jízdního pruhu pro každý směr jízdy. Policie žádá řidiče o trpělivost, ohleduplnost a respektování pokynů policie.

References

  1. ^ Pravda (www.pravda.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.