Original article

Spoločné rozhodnutie k dani za psa a k dani z nemovitosti dostaneme do domácností po 20. máji. Domů nám tak doručia jedno rozhodnutie a dva šeky.

Spoločné rozhodnutie k dani za psa a k dani z nemovitosti začnú pracovníci mestského úradu roznášat přímo do domácností v 21. týždni.

Doručování prostřednictvím zamestnanců Mestského úradu je v porovnaní s doručovaním prostřednictvím doporučených zásilek ekonomicky výhodnejšie. Takže si zásilku nemusíte Jít vyzvednout na poštu, mesto Martin šetrí Váš čas. Do domácností zamestnanci totižto budou prichádzat dovtedy, než Vás nezastihnú osobne. Rozhodnutia se budou roznášat do 15.júna. Když Vás do tohto datumu pracovníci nezastihnú doma mesto pristúpi k rozposielaniu rozhodnutí poštou, zásilkami určenými do vlastných rúk. Dobrou správou je, že dane se oproti minulému nezvýšili a teda mestu zaplatíme tú istú sumu tak jak v roku 2013.

Daň za psa je treba jednorázovo uhradit do 30 dní od doručení rozhodnutia. Naopak daň z nemovitosti je možné uhradit v troch splátkach, podle lhůt splátok uvedených v rozhodnutí. Dane je možné zaplatit přes internet, šekem na pošte, nebo v pokladni na mestskem úrade, kde za šek neplatíte. Navíc je tu možné vykonat i platbu kartou.

doručení zásilek – Google News

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.