28.3.2013 / Blogy / P. Zimerman [1]

Připravila vás krize o zaměstnání? Máte nápad, talent nebo schopnost objevit příležitost na trhu? Plánujete namísto vystavěný na úřadu práce rozjet vlastní byznys přes internet? Dobrá volba. Internet se totiž postupně stává hlavním dějištěm prodeje zboží či služeb. Výhodou této formy podnikání je i to, že obvykle nevyžaduje vysoký počáteční kapitál. S dávkou kreativity a manažerských dovedností vám může poskytnout slušnou formu obživy. A práce vás bude bavit!

Pokud nejste zkušení ve webdizajnérstve, ale zároveň nechcete za vytvoření webstránky platit, využijte možnost vložit obsah své stránky do stávajících šablon , jejichž nabídka na trhu je velká. Pokud pro vytvoření vlastní e-shopovej webstránky využijete šablonu ESHOP-RYCHLO.sk [2] nabízející množství nejrůznějších barevných, stylových a jjiných předloh, ušetříte čas, peníze a získáte ještě službu navíc.

Faktury, které vystavíte online při prodeji svých výrobků nebo služeb můžete totiž přímo propojit s online účetnictvím. Podstatou tohoto propojení je, že fakturu, kterou vystavíte v rámci e-shopu zákazníkovi za prodané zboží, nemusíte vytisknout a doručit účetnické, aby údaje znovu manuálně vložila do účetnictví. Faktura se totiž automaticky zaúčtuje do připojeného účetnictví, kterým je online účetnictví PRO-FIT [3] . Dochází tak nejen k odstranění duplicity ve vystavování faktur (nejprve v e-shopu a následně v účetnictví), ale také k zpřehlednění tržeb v reálném čase (faktura se zaúčtuje hned po jejím vystavení).

Toto inovativní řešení otevírá prostor v internetovém podnikání lidem, kteří sice mají perspektivní produkt, ale odrazovala jejich obava z neznalosti těchto nutných průvodních činností.

Získáváte tak dvojí výhodu. Kromě úspor z designování webstránky máte otevřený přístup k účetnímu softwaru PRO-FIT, který vás povede vašim účetnictvím. Účtování se v něm stává intuitivní a pro uživatele velmi komfortní. V rámci roční platby bude za vás automaticky aktualizovat legislativu.

Nemluvě o tem, že své účetnictví budete mít nepřetržitě dostupné i přes mobil či tablet. Kdekoliv , kde je internetové připojení.

Když se úspěšně přenesete přes úvodní kroky, úspěch máte pevně ve svých rukou. Pamatujte však na pár základních pravidel:

  • Buďte originální . Jedinečnost a profesionalita jsou pro zákazníka velmi důležité.
  • Udělejte průzkum trhu, abyste si byli jisti, že podobné služby nebo produkt již někdo nenabízí. Pokud ano, nabídněte ho lepší , zajímavější formou.
  • Úkony jako přijímání objednávek, praktické a dobré zvládnuté placení přes internet, originální balení a spolehlivé doručení by mělo být samozřejmostí ještě dříve než spustíte tuto službu.
  • Buďte připraveni na otázky, klient, být jen potenciální, musí mít možnost vás kontaktovat elektronicky nebo po telefonu.
  • Totéž se týká i recenzí, zda diskusních fór . Ptejte se klientů na jejich zkušenost s produktem nebo službou, zda by ji doporučili nebo naop když, něčím vylepšili. Nejlepší je přece ta reklama, která se dělá sama.

Přeji vám hodně štěstí v novém podnikání.

Účetnictví a daně jednoduše je komerční blog společnosti Finecon Technologies, sro, výrobce online účetního softwaru PRO-FIT [4] .

References

  1. ^ P. Zimerman (blog.etrend.sk)
  2. ^ ESHOP-RYCHLO.sk (www.eshop-rychlo.sk)
  3. ^ PRO-FIT (www.pro-fit.eu)
  4. ^ PRO-FIT (www. pro-fit.eu)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.