Original article

Inzercia | DHL ParcelShop je rozširujúcou se sietí výdajných a podajných miest pro doručování balíků. Je určená tím, kteří se nechcú viazat na konkrétny čas doručení. „Zákazník si objedná zboží z e-shopu a následne si ho může jednoduše vyzvednout, kedykoľvek bude potřebovat a na místě, které si sám vyberie,“ vysvetľuje Andrej Hozlár, výkonný riaditel spoločnosti DHL Parcel Slovensko.

Počet DHL Parcelshopů u nás rastie

V zahraničí jsou ParcelShopy už samozrejmostí, v Nemecku je ich napríklad víc jak 20 000. DHL ParcelShopy se pomaly udomácňujú i u nás

„Momentálne ich máme 335 po celem Slovensku,“ 

hovorí Andrej Hozlár z DHL Parcel Slovensko. Prevádzky vhodné pro ParcelShopy by mali spĺňat viacero podmínek, jak napríklad otváracie hodiny, lokalitu, vzhled či ochota personálu. „Zájemcu o DHL ParcelShop navštívime a posúdime lokalitu i vhodnost prevádzky jak nášho zmluvného partnera. Je to rýchly a jednoduchý proces,“ dopĺňa Andrej Hozlár.

Slovenské predajne, které se rozhodnú stat DHL ParcelShopem, můžou získat vyšší návštevnost zákazníků a potencionálny prílev nových. Papierníctva, kvetinárstva, či trafiky svoje služby rozšíria o zaujímavú novinku pro široké spektrum Lidi. Stačí když podnikatel, který se chce stat prevádzkovateľem ParcelShopu, zavolá na zákaznícke číslo DHL Parcel Slovensko nebo svoju požiadavku odošle prostřednictvím webovej stránky www.balikovapřeprava.sk.[1]

Výhodnejšie i pro E-shopy

Zavedenie ParcelShopů ve veľkej miere podporí online nakupovanie a možnosti e-shopů se rozšíria. „E-shopy díky této novinke získajú logisticky rýchlu siet výdajných miest. Ich zákazníci se dostanou k svojím balíkem ve velmi krátkem čase,“ dodáva Andrej Hozlár. Novinka v oblasti online nakupovania takisto predpovedá nárast počtu zákazníků nakupujúcich přes internet. Víc informácií o DHL ParcelShopoch nájdete na stránke www.parcelshopy.sk[2].

References

  1. ^ www.balikovapřeprava.sk. (www.balikovapřeprava.sk)
  2. ^ www.parcelshopy.sk (www.parcelshopy.sk)

doručení zboží – Správy Google

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.