Policie pátrá po neznámém pachateli, který 22-letému muži z okresu Michalovce poštou poslal namísto objednaného mobilního telefonu zatím neznámý prášek.

Vyšetřovatel kriminální policie v Michalovcích zahájil trestní stíhání pro zločin obecného ohrožení, za který hrozí sazba čtyři až deset let. Informovala o tem mluvčí košických policistů Jana Mésarová.

Doposud neznámý pachatel 19. prosince podal na poště v Dubnici nad Váhem zásilku mladému muži z Michalovská okresu. Poslat měl mobilní telefon, který si mladík telefonicky objednal přes inzerát.

V pátek 21. prosince kolem 17.50 si 22-letý muž zásilku vyzvedl na jedné z pošt v Michalovcích. Po otevření zásilky zjistil, že se v ní nachází papírová krabička, ze které se sype neznámý prášek krémové barvy. Tuto událost okamžitě pracovnice pošty oznámila na linku 158. Vyslány policejní hlídky zajistily místo a krabičku s neznámým práškem převzali Michalovská hasiči. Na místo přivolali i záchrannou službu.

Příslušníci Záchranné brigády hasičů z Humenného převezli na Regionální úřad veřejného zdravotnictví do Košic na další zkoumání. Pracovnici pošty i 22-letého muže po vyšetření v michalovské nemocnici propustili domů, nikdo se při incidentu nezranil.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.