KOROX – office market, s.r.o. je dodavatel kompletního spotřebního materiálu pro vaši společnost ale také širokého zboží pro firmu.
Specializujeme se hlavně na kancelářské potřeby. Kancelářské potřeby doručíme k vám už do 24 hodin po celém území Slovenska.
KOROX – office market, sro je dodavatel kompletního sortimentu počítače pro vaši kancelář ale také širokého sortimentu pro společnost;. Specializujeme se hlavně na kancelářskou techniku. kalkulačky doručíme k vám už do 24 hodin po celém území Slovenska.

Největší obchodní internetové centrum v ČR – www.korox.sk  (external link) [1] provozuje společnost; KOROX – office market, sro
Na stránkách www.korox.sk (external link) [2] můžete najít širokou nabídku a nejlevnější notebooky, fotoaparáty, mobilních telefonů, mobilní telefony, komponenty produktů . Jde o sortiment zahrnující více než 1 000 světových značek. Hlavní předností www.korox.
Sk je však rozsáhlá nabídka přidaných služeb.
Proč nakupovat; na www.korox.sk  (external link) [3] ? Jsme jednotka na slovenském trhu v kancelářskou techniku. Široký sortiment – 1 000 světových značek a 80 tisíc položek zboží. Velké skladové zásoby – rychlé doručení zboží zákazníkem. Poskytujeme rozsáhlý systém rozšířených záruk / dokoupení delší záruky / až 30 dní na vrácení zboží / expresní vyřízení reklamací v prvních 30 dnech od nákupu.
Výhodné ceny zboží. Největší kamenná prodejna v Banské Bystrici na osobní odběr zboží. Možnost vrácení zboží / odstoupení od smlouvy i pro právnické osoby.

Have a look at my webpage: tiskárny, (external link)
[4]


Contributors to this page: [5]  32 points .
Page last modified on Thursday 08 of November, 2012 15:15:45 GMT by [6]  32 points .

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.