De Décroissance.

KOROX – office market, s.r.o. je dodavatel kompletního sortimentu pro vaši firmu ale také širokého zboží pro společnost.
Specializujeme se hlavně na kancelářskou techniku. kancelářskou techniku ​​doručíme k vám už do 24 hodin po celém území Slovenska.
KOROX – office market, sro je dodavatel kompletního sortimentu počítačů pro vaši domácnost ale také širokého sortimentu pro kancelář. Specializujeme se hlavně na kancelářské potřeby. hygiena doručíme k vám už do 24 hodin po celém území Slovenska.

Největší obchodní internetové centrum v ČR – www. KOROX.sk [1] provozuje společnost; KOROX – office market, sro
Na stránkách www.korox.sk můžete najít širokou nabídku a nejlevnější fotoaparáty, kancelářskou techniku, mobilních telefonů, kancelářskou techniku, komponenty produktů. Jde o sortiment zahrnující více než 1 000 světových značek. Hlavní předností www.
Korox.sk je však rozsáhlá nabídka přidaných služeb.
Proč nakupovat; na www.korox.sk? Jsme jednotka na slovenském trhu v drogerie. Široký sortiment – 1 000 světových značek a 80 tisíc položek zboží. Velké skladové zásoby – rychlé doručení zboží zákazníkem. Poskytujeme rozsáhlý systém rozšířených záruk / dokoupení delší záruky / až 30 dní na vrácení zboží / expresní vyřízení reklamací v prvních 30 dnech od nákupu.

Výhodné ceny zboží. Největší kamenná prodejna v Banské Bystrici na osobní odběr zboží. Možnost vrácení zboží / odstoupení od smlouvy i pro právnické osoby.

References

  1. ^ KOROX.sk (www.korox.sk)
doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.