BRATISLAVA, 27. března 2012 (tlacovasprava.sk) – Společnost Loginpost , která vyrábí a provozuje samoobslužné terminály pro balíky plánuje v nejbližších 3 až 5 letech investovat na Slovensku 2,5 milionu euro do výstavby padesáti samoobslužných terminálů pro zasílání balíků . Tato investice je součástí celoevropského projektu sítě 1000 samoobslužných terminálů pro balíky v hodnotě více než 50 milionů eur.

Projekt sítě samoobslužných terminálů pro balíky vychází vstříc lidem, kteří mají možnost odesílat a přijímat balíkové zásilky bez toho, aby je omezovaly otevírací hodiny pošty či kurýrních služeb. Terminály jsou obvykle umístěny v nákupních centrech, za podanou zásilku je možné platit platební kartou. Naopak při doručení balíku na terminál dostane klient stručnou výzvu k odběru.

This slideshow requires JavaScript.

Společnost Loginpost plánuje během 3 až 5 let vytvořit sít samoobslužných terminálů pro balíky v Polsku, Ukrajině, Slovensku a Česku. Do společného projektu plánuje zapojit širokou paletu místních dopravců (kurýrní a doručovatelské služby) a nákupní centra. Samoobslužné terminály tak mají potenciál stát se alternativou pro zásilky vůči poště a zároveň vyřešit problém klientů v koordinaci s kurýrními službami pro přepravu, doručovaných v průběhu dne. Společnost Loginpost tak vytváří sít samoobslužných terminálů, otevřenou pro spolupráci se všemi dopravci. Důležitým partnerem v projektu budou nákupní centra, pro které je to příležitost nabídnout zákazníkům další službu v podobě časově neomezeného samoobslužného terminálu pro balíky. Loginpost počítá s doručováním zásilek z online obchodů, jejichž prodeje na Slovensku neustále výrazně rostou.

Loginpost v současnosti provozuje takovou sít samoobslužných terminálů pro balíky v Litvě. Tato služba se v současnosti rychle rozšiřuje ve vyspělých zemích světa, protože pro místa s vysokým výskytem lidí (obchodní centra) poskytuje řešení jako odesílat a přijímat balíky ve vhodný čas bez toho, aby se člověk musel přizpůsobit pracovní době pošty či kurýra. Předpokládá se, že nová služba bude atraktivní mezi studenty a aktivními lidmi, kteří nakupují na internetu, respektive posílají zásilky do zahraničí.

Společnost Loginpost se zabývá různými samoobslužnými řešeními – terminály pro balíky, samoobslužnými pokladnami a terminály pro placení parkovného. Loginpost provozuje sít samoobslužných terminálů pro balíky v Litvě od roku 2011 s počáteční investicí 2 miliony eur. Loginpost provozuje jako svou obchodní značku litevská společnost LL optic.

Pro více informací kontaktujte:
Loginpost
Wilma Bagdonayte
Tel.: 370 655 53 182
E-mail. mail vilma@loginpost.cem

Richard Menczer
Henkel, sro
Apollo Business Center II, blok E
Prievozská 4D, 821 09 Bratislava
mobil: +421 907 726 212
tel.. : +421 2 4342 2978
e-mail: menczer@seesame.cem

http://www.seesame.com/

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit

Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.