Pro koho je přeprava zásilek vhodná:

Pro kohokoliv, kdo potřebuje přepravit téměř jakoukoliv zásilku mezi UK a ČR / SR.

Nezáleží na tem, zda potřebujete přepravit osobní věci, zboží do vašeho obchodu, zda položku vydraženou na eBay.Čo.uk, pomoci dokážeme všem.

Jaké zásilky přepravujeme:

Přepravujeme téměř jakékoliv zásilky, od malých balíků až po vícepaletové zásilky, stavební materiál či nadrozměrné zásilky.

Kvůli bezpečnosti a manipulaci se zásilkou doporučujeme balit zásilky do pevných kartonových obalů. V případě, že charakter zásilky neumožňuje její zabalení do krabice, je třeba aby byla zásilka dostatečně zabalena proti případnému poškození adekvátním způsobem.

V případě pochybností, zda je zásilka dostatečně zabalena nás neváhejte kontaktovat.

Seznam položek, které nepřepravujeme, respektive během přepravy nejsou pojištěné. [1]

Způsob jakým zásilky přepravujeme:

  1. Na území UK vyzvedne v pátek, v sobotu, v neděli nebo v pondělí jeden z našich řidičů vaši zásilku a tentýž den večer ji vyloží v našem skladu.
  2. Ve skladu procházejí všechny zásilky procesem značení a kontrolu balení a případné nedostatky jsou odstraněny dodatečným balením.
  3. Každý týden v úterý rAno se všechny zásilky nakládají na vozidla, která zásilky z UK doručí do depa našeho partnera v ČR. Tato cesta trvá dva dny.
  4. Ve čtvrtek rAno jsou zásilky z vozidel vyložené a roztříděny a pravidelnými linkami jsou doručeny ještě týž den do více než třiceti doručovacích středisek.
  5. Následující den jsou zásilky naloženy na vozidla, která je doručí přímo ke dveřím zákazníků.

Celý proces přepravy od vyzvednutí zásilky u odesílatele až po doručení k příjemci trvá 4 až 7 dnů, podle toho, který den se zásilka v UK vyzvedne.

Při přepravách z ČR a SR do UK je proces přepravy podobný. Zásilky se vyzvedávají každý druhý týden v pátek, v pondělí, v úterý, ve středu a ve čtvrtek (pouze ČR a oblast okolí Bratislavy) a následně jsou ve středu dopraveny do našeho londýnského depa. Zde se všechny příchozí zásilky třídí aby byli na víkend připraveny na doručení k zákazníkům.

Čo přeprava zásilek stojí:

Cena za přepravu zásilek se až na malé výjimky stanoví podle celkové hmotnosti zásilek. Malé množství položek, jako například sedací soupravy mají stanovenou fixní cenu.

Ceník [2] – Přeprava zásilky z UK do ČR / SR.

Ceník [3] – Přeprava zásilky z ČR / SR do UK.

doručení zásilek

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.