Original article

Podrobnosti o zľave

Potještě seba a svojich blízkych nákupum naozaj kvalitných potravín a pripomeňte si jak chutí poctivé jedlo. Nákupum produktů od malých a stredných farmárů, či výrobců, potešíte nejen svoje chuťové kanáliky, ale zároveň podporíte těch, kteří svojimi rukami prispievajú k zachovaniu tváre vidieka a domácej výroby. Množstvo spokojných zákazníků se k nám vracia se slovami, že konečne našli jedlo, které chutí jak to domáce.

 • Vyskúšajte kvalitné slovenské potraviny od domácich farmárů a producentů, kteří jsou zapojení do nášho systému debničkového predaja, tento krát v novootvorenej kamennej prodejně.
 • Ponuku se dozviete jednoduše na webe www.lokapetit.sk, nebo přímo v kamennem obchode na Cintorínskej 9 v Bratislave.
 • Kvalitné a zdravé potraviny s jasným pôvodem a jasným způsobem pestovania či výroby.
 • V ponuke nájdete potraviny od ovocia a zeleniny, přes ma se, vajcia, syry, huby, müsli až po jedinečné ochutené vína, cestoviny, ovocné šťavy či pečive.
 • Široká, rozmanitá a stále rozrastajúca se nabídka.
 • Výhradne slovenskí pestovatelia a producenti fungujúci na princípe trvalo-udržateľného poľnohospodárstva.
 • Přímo od farmárov– sezónne a čerstvé, v tradičnej, bio nebo eko kvalite.
 • Navíc se můžete též zapojit do oblíbeného debničkového predaja, který prevádzkujeme pravidelne každý týžden a to bez nutnosti zakúpenia debničiek nebo přepraviek vopřed.
 • Príďte se pozriet a dozvediet víc o tem, kdo a jak vyrába jedlo na vašem stole.
 • Nákupum podporíte slovenských farmárů a vidiek.


ČO JE DEBNIČKOVANIE:

Tento způsob doručování potravín pochádza z zemí západnej Evropy, predovšetkým z Veľkej Británie, kde má silnú tradíciu. Vznikol v druhej polovici minulého storočia jak alternatíva pro Lidi, kteří nechtěli nakupovat produkty nabízíné veľkoobchodmi a kteří chtěli na svojich stoloch vidiet lokálne vyprodukované potraviny. V posledních rokoch naberá na popularite i na Slovensku a čoraz víc domácností se stravuje s ohledem na lokálnost, sezónnost a čerstvost potravín.

AKÉ SÚ VÝHODY DEBNIČKOVANIA:

 • LOKÁLNOSŤ

Prevažná většina z našich dodavatelů pôsobí v okruhu menšem, jak 200 kilometrů od Vašeho bydliště.

 • ČERSTVOSŤ

Vyzdvihnutie od našich dodavatelů prebieha maximálne jeden den před doručením košíka k Vám domů pomocou chladiarenského auta.
Jeden náš farmár hovorí: „dobrého se hodně vydělat nedá.“ My souhlasíme, a preto nabízíme poctivé výrobky malých a stredných farmárů.
Kráča ruka v ruke s kvalitou.

 • OCHRANA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA A KRAJINY

Skracovaním přepravných vzdialeností a potravinového reťazca se výrazne znižuje negatívny vliv na krajinu, způsobovaný zbytečným premiestňovaním potravín po svete.

 • PODPORA PRVOPRODUCENTOV A SLOVENSKÉHO VIDIEKA

Kúpou slovenských potravín od malých a stredných producentů průkazujete úctu našim farmárem, práci, kterou robia, hodnotám, v které veria.


V ponuke lokapetit
, kterou pro Vás neustále rozširujú nájdete výhradne slovenské potraviny podle sezónnej dostupnosti: ovocie, zeleninu, ma se, masové výrobky, eko ma se, mliečne výrobky a syry, vajcia, chlieb a peči ve, ovocné šťavy, múku, olej, koreniny, cestoviny, strukoviny, med, huby, nutelu, džemy, bylinky, čaje, orechy, semienka, sušené ovocie, víno, pi ve, sladké a slané maškrty a omnoho víc.
doručení zboží – Google News

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.