Original article

LASER- SK Pack do 24 hodin: Klasický a ekonomický druh přepravy. Doručení zásilky vrámci Slovenska do 1 pracovného dne./v případě vytvorenia objednávky a uhradenia sumy za přepravu do 10 hodiny ráno/

LASER -SK EXP (následující den do 12:00): Táto služba poskytuje doručení do vybraných miest Slovenska ( Bratislava, Banská Bystrica, Bardejů, Humenné, Košice, Liptovský Mikuláš, Levoča, Nitra, Nové Mesto nad Váhem, Poprad, Prešů, Považská Bytrica, Nové mesto nad Váhem, Trenčín, Zvolen, Ružomberok, Vranů nad Topľou, Žilina) doručení v následující pracovný den do 12.00 za príplatok.

LASER -SK EXP (následující den do 10:00): Táto služba poskytuje doručení do vybraných miest Slovenska ( Bratislava, Banská Bytrica, Košice, Nitra, Nové Mesto nad Váhem, Poprad, Prešů, Ružomberok, Trenčín, Zvolen, Žilina) doručení v následující pracovný den do 10:00 za príplatok.

LASER- SK Sobota: Doručení zásilky v sobotu za príplatok do vybraných miest Slovenska ( Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Liptovský Mikuláš, Levoča, Nitra, Poprad, Prešů, Trenčín, Zvolen, Ružomberok, Žilina.

Přeprava Česká republika (mimo Prahy): Přeprava trvá obyčejně 2 až 3 pracovné dni. Poskytujeme samozrejme i možnost dobírky a sledovania zásilky.

Přeprava Česká republika (Praha): Expresná přeprava do Prahy, Z Bratislavy je zásilka v Prahe na Další den, z ostatných miest je zásilka v Prahe do dvou pracovných dní.

zaslání zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.