Způsoby zaplacení objednávky

Po vyhotovení a zaslání objednávky máte na výběr několik způsobů, jak ji zaplatit. Výběr je už jen na Vás.

1. Za objednané zboží můžete zaplatit při jeho převzetí – osobně v našich výdejních místech v Praze av Košicích nebo na dobírku, při převzetí zboží z rukou doručovatele, příp. na poště. Služba spojená s možností platby na dobírku je zpoplatněna částkou 0,70 € .

2. Objednávku můžete uhradit bankovním převodem ještě před expedicí zboží. V potvrzení objednávky Vám zašleme elektronickou fakturu s číslem účtu a variabilní sym byl, pod kterým je třeba celkověu částku uhradit. Po přijetí správné částky kupující obdrží e-mailem informaci o přijetí finančních prostředků na náš účet a následně zboží expedujeme.

3. Pokud se rozhodnete platit kartou , objednané zboží uhradíte přes službu Koupíte prostřednictvím bezpečné platební brány naší zpracovatelské banky (Tatra banka, as). Po potvrzení objednávky budete přesměrováni do platebního portálu banky, kde po vyplnění požadovaných údajů, uhradíte objednávku. Pokud je transakce bankou autorizovaná, platba proběhne okamžitě. Údaje zadáváte přímo bance, čímž se vylučuje jakékoli zneužití údajů o vaší platební kartě našimi zaměstnanci.

doručení zboží

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.