Největší internetové obchodní centrum HEJ.sk přináší pro své zákazníky další doplňkovou službu pro usnadnění nákupu. Komfortní dopravu, jednu z nejoblíbenějších forem přepravy zboží, mohou nyní zákazníci využívat už iv sobotu. Zboží bude doručeno v předem dohodnutý čas na místo určené zákazníkem.

Komfortní doprava je nadstandardní služba internetového obchodu HEJ.sk určena zákazníkům z celého západního Slovenska. Její princip spočívá v možnosti dohodnutí přesného času a místa doručení objednaného zboží.

Při využití služby komfortního doručování jsou k dodání zásilky k dispozici dva provozovatelé, kteří objednané zboží odnesou přímo do bytu či domu na určené místo. Dokonce odvezou k recyklaci i starý, nepotřebný spotřebič.
Službu komforného doručování jsme se rozhodli rozšířit z důvodu velkého zájmu našich zákazníků. Chceme tak vyjít vstříc zejména zaneprázdněným klientům a usnadnit jim přijetí zboží, které je během pracovních dní pro většinu z nich velmi komplikované . „, Říká Jitka Součková, marketingová manažerka Kase.cz.

Kromě zaneprázdněné zákazníky internetového obchodu HEJ.sk je komfortní doručení zboží vhodné i pro ty, kteří sí objednali objemnější zboží a mají problém s jeho přepravou. Závoz zboží je díky využití této služby mnohem jednodušší, pohodlnější a zejména časově méně náročné.

Sobotní Komfortní doručení je proveditelné v těchto okresech: Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Komárno, Malacky, Myjava, Nitra, Nové Mesto nad Váhem, Nové Zámky, Pezinok, Piešťany, Senec, Senica, Skalica, Šale, Topoľčany a Trnava.


doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.