hejhouse.jpg Provozovatel internetového obchodu Hej.sk [1 ] , společnost Internet Retail, otevřel v Bratislavě novou prodejnu, která spojuje internetový e-shop s klasickým kamenným obchodům. V prodejně Hejhouse si zákazníci mohou vyzvednout své objednávky, ale také přímo objednat a vzít s sebou zboží, který má prodejce v skladových prostorách na prodejně.

Na nákup v obchodě slouží speciální terminály. Ve skladu obchodu Hejhouse je k dispozici kolem pěti tisíc položek připravených k přímému odběru. Kromě toho si zákazník může prostřednictvím terminálu objednat i zboží, které bude z centrálního skladbu doručen nejpozději na následující den. Součástí prodejny je také showroem se 600 nejprodávanějšími novinkami.

Zákazníky má přilákat i rychlé vyřízení objednávek či služba Drive – vyzvednutím posláním SMS zprávy přímo z auta, které stačí zaparkovat k speciálnímu východu. Po zaslání SMS zprávy stačí prakticky otevřít zavazadlový prostor a počkat, až pracovníci zboží naloží. V kamenné prodejně Hejhouse, který najdete neDaleko švédského obchodu s nábytkem a největšího bratislavského nákupního centra Avion, budou ceny produktů totožné s internetovým obchodem KASA.cz.

Hej.sk očekává, že v tomto roce dojde k nárůstu osobních odběrů na prodejně až o 97 procent ve srovnání s minulým rokem. V případě, že se spojení výdejního místa a prodejny na Slovensku uchytí, Hej.sk plánuje zpřístupnit Hejhouse prodejny v dalších městech, jako jsou Košice, Žilina, Trnava a Banská Bystrica.

References

  1. ^ Hej.sk (www.hej.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.