Original article

image

Garancia včasného doručení až k dveřím

Štandardné doručení zásilky

  • Balík do 70 kg:  Spoľahlivá a ekonomicky výhodná varianta dodání zásilek do 3-5 dní v rámci celé Evropy a do 4-7 dní do ostatných zemí sveta.
  • XXL zásilka/paleta až 1 000 kg:  Velmi efektívny způsob, ako poslať ťažko manipulovateľnú či objemnú zásilku s hmotnosťou až 1000 kg.

OBJEDNAŤ PREPRAVU[1]

image

Expresné doručení zásilky

  • Dokumenty Expres:  Doručení listovézásilky už behom 24 hodin. Obalový materiál v cene poštovného, bez nutnosti preclenia.
  • Balík/paleta Expres do 70 kg:  Expresné doručení zásilky do celého sveta už behem 1 dňa s možnostou doručení urgentných zásilek do poludnia (12:00) dopoludnia následující pracovný den.

OBJEDNAŤ PREPRAVU[2]

image

Jak postupovat při objednaní přepravy

Podanie zásilky: Je na vás, akým způsobem nám balík či listovú zásilku dodáte. Zákazník má vždy možnost využit expresného vyzvednutí zásilky prostřednictvím nášho logistického partnera, který zásilku vyzdvihne kdekoľvek na Slovensku.

  • Vyzdvihnutie u vás – Vyzdvihnutie zásilky na vami uvedené adrese obyčejně prebieha následující pracovný den, u expresných služeb ten stejný den. Služba vyzdvihnutie platí pro všechny nabízíné typy přepravy.
image

Zaplatenie: Po objednaní přepravy můžete poštovné uhradit kartou, převodem, nebo online platobnou bránou GoPay. Po uhradení poštovného zásilku neodkladne odbavíme.

Našim cieľem je ponúknut zákazníkem spoľahlivý servis a najlacnejší způsob dopravy ich balíků do zahraničí.

Sme tu pro vás – nabízíme poistenie zadarmo do výšky 100 €. Potřebujete mít väčšiu jistotu? Můžeme zásilku poistit až do výšky 37 000 €.

Chcete zasílat väčšie množstvo zásilek?

Zákazníci, kteří posielajú väčšie množstvo zásilek, nemusia vyplňovat objednávky ku každému balíku nebo listovej zásilce osobitne. Jak doplnok našich služeb potom nabízíme zákazníkem na zakúpenie najrôznejšie obalové materiály za bezkonkurenčné ceny .

Nabízíme individuálny prístup v hromadnem posielanie zásilek. Kontaktujte nás[3] a dohodnite si podmínky, které vám budou nejvíc vyhovovat.

Pro koho je služba určená?

Naše služby může využit úplne každý. Od firiem, které posielajú svoje zásilky do zahraničí[4], přes internetové obchody, inštitúcie až po súkromné osoby.

Garantujeme najlacnejšie a expresné doručení vašeho balíku nebo listovej zásilky zahraničnému příjemci. Zaisťujeme mezinárodný export a import zásilek.

Naša práca se končí až se spokojným zákazníkom

image

Mám velmi pozitívnu skúsenost s touto službou. Od skvelej komunikácie, přes výhodnú cenu a včasné doručení expresné zásilky. Peter Horváth

image

Rychlé a bezproblémové doručení balíku do Oxfordu – můžem jen odporučit. Ďakujem 🙂 Gabriela Banks

image

Perfektná spolupráca. Individuálne riešenie pravidelných firemných zásilek, profesionálny prístup. Juraj Varga

image

Rád by sem se poďakoval za skvelý servis. V utorok balíček vyzdvihol kurýr, v piatok rAno byl doručený dcére do Anglicka. Díky!  Peter Lukáč

Doba doručení zásilek a krajiny, do kterých zasielate nejvíc:

Potřebujem odoslat balík do zahraničí online

a najlacnejšie!

Vyzdvihnutie zásilky v ten stejný den kdekoľvek v SR

Rychlé kontakty

Sledovanie zásilky

References

  1. ^ OBJEDNAŤ PREPRAVU (www.balikdozahranicia.sk)
  2. ^ OBJEDNAŤ PREPRAVU (www.balikdozahranicia.sk)
  3. ^ Kontaktujte nás (www.balikdozahranicia.sk)
  4. ^ firiem, které posielajú svoje zásilky do zahraničí (www.balikdozahranicia.sk)

doručení zásilek (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.