Original article

expresné přeprava balíků a zásielokOkolo dopravy a přepravy, či už vnútroštátne nebo mezinárodné, se v Delibarry pohybujeme dnes a denne. Máme pod palcem všetko, co s tím súvisí, aby vy už ste nemuseli vybavovat vůbec nic navíc. Držíme se troch zásad: rychlesti, spoľahlivosti a rozumných cen. Našimi zákazníkmi jsou mimo velkých firiem i jednotlivci nebo domácnosti, kteří skrátka chcú niekam poslat balík nebo zásilku. Někdy to neponáhle. Ale někdy … včera bylo neskoro.

Pohodlie

sofa

Posielajte balíky z pohodlia svojho gauča

Rychlesť


Balík doručíme do 48 hodin po Európe a do do 96 hodin po celem svete

Jednodušesť

task
Všetko zariadime za vás + balík poistíme!

Chcem poslat expresnú zásilku[1]

Když je málo času, prichádza na rad expres

Je nám to jasné, občas je jednoduše času tak málo, že každá minúta navíc predstavuje absolútne nehorázne zdržania. A v takem případě si nemůžete dovolit čakat, až balík precestuje celý svet, když mu to predsa trvá desiatky hodin. Preto nabízíme i expresnú přepravu zásilek – práve pro takéto mimořádné situácie, kdy je potřebné balík mít na svojem místě co najdřív.
Doručení za 24 hodin můžeme zaručit po Európe. Potřebujete urychléne poslat zásilku do Dánska? Balík do Maďarska, Rumunska nebo Grécka? Pokud ho odovzdáte rAno nebo dopoludnia, večer tam bude. Je to síce o nieCo drahšie, ale zato neskutočne praktické a rovnako spoľahlivé, jak v případě klasickej zásielkovej služby. Pripomíname, že bežne doručujeme po Európe do 48 hodin a po svete obvykle do 72, najnedřív do 96 hodin. S expresnou zásielkou je to dvakrát rychléjšie.

Jak funguje expresný doprava balíkov

Expresné zásilky jsou našou špecialitou. Prepájame kurýrů se zákazníkmi, takže tí nemusia udělat nic víc, než odovzdat balík. Všetko potom už je na kurýrovi. Našimi partnermi jsou renomovaní profesionáli z firiem jak DHL, TNT nebo GLS. Tí všichni se zaoberajú doručovaním balíků a logistikou už pekných pár roků. Za tú dobu dokázali vychytat všechny muchy, ale stále hľadají priestor pro zlepšovane. Spoločne kladieme dôraz na rychlest, precíznost a špičkovú starostlivost o každú zásilku. Aby sme si boli istí, každý vás balík navíc zadarmo poistíme, takže ho nám můžete zverit úplne bez obáv. A když by ste predsa jen chtěli mít přehled o tem, kde se práve nachádza? DHL expres nebo TNT expres sledovanie zásilky jsou služby, které vám umožní sledovat zásilku online. Získate tak neustály přehled o jej pohybe po Slovenskej republike, nebo dokonca po celé Európe. A zajtra už bude v cieli. Skúste to s Delibarry!

Chcem poslat zásilku se zľavou[2]

References

  1. ^ Chcem poslat expresnú zásilku (www.delibarry.com)
  2. ^ Chcem poslat zásilku se zľavou (www.delibarry.com)

doručení zásilek (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.