BRATISLAVA 28. února (ČTK) – Finanční zpráva otevírá od začátku března čtyři nové kontaktní místa daňových úřadů, a to ve spolupráci se Slovenskou poštou.

Kontaktní místa najdou klienti na pobočkách pošty v Nové Bani, Velkém Mederu, Vráblech a Novákách. & QuotKlienti mohou využít kontaktní místa na vybraných pobočkách České pošty v době od 8:00 do 16:00, „informuje mluvčí finanční správy Miroslava Slemenská.

Klienti budou moci na nových kontaktních místech získat základní informace k daním . Zároveň budou tyto pracoviště vydávat daňové tiskopisy, přebírat a formálně kontrolovat všechny typy daňových přiznání, hlášení a přehledů, účetních výkazů, souhrnných výkazů a dalších vstupních dokumentů. Pracoviště budou také přijímat, evidovat a třídit doručené zásilky resp. podání a také poskytnou možnost osobního převzetí vybraných písemností daňového úřadu.

Záměrem společného projektu České pošty a finanční správy je podle finančního ředitelství přiblížit služby daňového úřadu blíže k občanům.

& quotJde o pilotní pracoviště, jejichž účinnost finanční správa vyhodnotí a následně rozhodne o rozšíření projektu. Na každém takovém novém místě najdou občané dotazník, který mohou vyplnit a vyjádřit svůj názor na poskytovanou službu. Názory občanů budou důležitým faktorem při rozhodování o dalším postupu, „uvádí Miroslava Slemenská.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.