Original article

Referenčné označenie zásilky je identifikátor, kterým  definujete vyplnenie „referenčných“ políčok během procesu zasielania. Toto referenčné označenie může být číslo nákupnej objednávky (NO), číslo zákazníka, názů spoločnosti, číslo nákladného listu nebo výraz, který identifikuje danú zásilku — napr. „10 přepraviek“ nebo „darček pro mamu“. Referenčné označenie zásilky může být akoukoľvek kombináciou písmen a číslic s dĺžkou maximálne 35 znaků.

V případě zásilek UPS Mail Innovations® je referenčné označenie zásilky unikátne identifikačné číslo balíku, které bylo priradené prostřednictvím informácií čiarového kódu každému kusu zásilky. Táto informácia může mít dĺžku do 30 znaků a může pozostávat z písmen a/nebo číslic bez mezier nebo symbolů. Identifikačné číslo zásilky nemůže byť opätovne použité během šiestich měsíců. 

Tyto referenčné čísla se používajú na identifikovanie a sledovanie zásilek při ich pohybe v rámci sietí UPS Mail Innovations a Poštovej služby Spojených štátov®, která robí konečné doručene.

doručení zásilek (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.