Unikátní službu Tesco Potraviny domů řetězec spustil v Bratislavě a okolí v říjnu loňského roku. Díky službě zákazníci mohou nakupovat z domova a zboží jim Tesco doručí až ke dveřím bytu v předem dohodnutém čase. Standardní cena doručení je v rozmezí 2,49 do 3,99 eur.

Hlavní výhodou je úspora času, ale i námahy, například při nakupování velkých a těžkých balení zboží jako jsou prací prášky či minerální vody. „Po úspěšném spuštění služby jsme získali mnoho pozitivních ohlasů od zákazníků, kterým služba zjednodušuje život – například maminky na mateřské dovolené, nebo velmi zaneprázdněni lidé. Uvědomili jsme si zároveň, jakou velkou pomocí by mohla být služba pro lidi se zdravotně těžkým postižením, „vysvětluje Zuzana Lošáková.

Pro získání bezplatného dovozu potravin stačí lidem s těžkým zdravotním postižením nakoupit zboží nad 20 eur a při obdržení nákupu se prokázat průkazem OŤZP (průkaz fyzické osoby s těžkým zdravotním postižením).

Jen před nedávnem společnost rozšířila službu i na vybraný nepotravinářské sortiment. Nejde však o internetový obchod. Je to unikátní služba, v jejímž rámci si zákazník „zve“ Tesco domů a až tam – u jeho dveří – dojde ke koupi zboží. Na internetu si tedy zákazník nedělá závaznou objednávku, pouze seznam nákupu. Výhodou tohoto systému je, že u dveří svého bytu, když si všechno zboží osobně prohlédne, může rozhodnout, které položky ze svého seznamu koupí a které ne.

Ceny zboží v rámci služby jsou stejné jako na regálech hypermarketů TESCO v den dodání zboží. Majitelé věrnostní karty Clubcard o své body nepřijdou, stačí, když při registraci uvedou i číslo své karty Clubcard. Společnost Tesco Stores ČR, a. s., člen Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, vstoupila na slovenský trh v roce 1996 av současnosti provozuje 134 obchodů, z toho 5 obchodních domů, 26 expresů, 62 hypermarketů, z toho 8 Extra, 41 supermarketů a 18 čerpacích stanic.

Provozuje také dvě distribuční centra na potraviny v Beckově av Prešově a čtyři obchodní centra Galerie v Bratislavě-Lamači, Trnavě, Nitře a Dunajské Stredě, ve kterých je přes 150 obchodů se zaměřením zejména na módu, obuv, doplňky, jakož i široké spektrum služeb včetně občerstvení a možností zábavy zejména pro děti. Se svými více než 9 700 zaměstnanci patří společnost Tesco k největším soukromým zaměstnavatelům na Slovensku.Základem filozofie společnosti Tesco je poskytnout zákazníkovi nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu a stát se obchodem pro všechny.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.