Spoření je skvělá forma nakládání s penězi, díky které je dokážete zhodnotit a něco vydělat. No běžné spořicí účty mají nízké procento výnosnosti a pokud chcete opravdu vydělat, je třeba vyzkoušet něco jiného. Velký výnos Vám dokáže přinést investice do zlata.

Pokud máte zbývající peníze a chcete vydělat, investiční zlato [1] Vám přináší jedinečnou možnost, jak si vydělat i velké množství peněz. Ve zkratce to funguje t když, že vy si koupíte za peníze zlato [2 ] a čekáte, dokud se zhodnotí. Popíšeme si blíže, jak to celé funguje.

Jak funguje spoření zlatem

V první řadě si vytvoříte účet, kde si chcete spořit. Tam budete vkládat peníze a každé pondělí, v 11:30 se za Vaše peníze nakoupí tolik zlata, kolik se dá. Cena je stále rozdílná, protože hodnota zlata jednou stoupá, jednou klesá. Díky tomu však můžete vydělat.
Nakupují se zlaté cihličky a pokud dosáhnete hodnotu 10 gramů, prostřednictvím svého účtu si budete moci nechat zaslat zlatou cihličku přímo domů.

Vy si budete sledovat aktuální ceny zlata [3 ] a pokud budete vidět, že se Vám zpětný prodej vyplatí, můžete nechat své zlato odkoupit. Není určeno, jak dlouho musí spoření trvat. Cihličky můžete mít klidně i 5 či 10 let. Je to na Vás, kdy uznáte za vhodné, že se Vám vyplatí zlato odprodat.

V čem je výhoda zlata

Proč právě investiční zlato upřednostnit před normálním spořením v penězích? Důvod je jednoduchý. Peníze ztrácejí hodnotu mnohem rychleji než zlato. Pokud si vezmeme hodnotu zlata, tak před 20 lety jste dokázali za 1 unci zlata nakoupit stejné množství zboží jako dnes.

No ale pokud si vezmeme, že před 20 lety jste nakoupili zboží za hodnotu, než měla tehdy 1 zlatá unce, hned vidíte, že dnes byste potřebovali na nákup stejného zboží mnohem více peněz. To je hlavní výhoda investování do zlata. Je na Vás, jak budete se zlatem zacházet, kdy ho koupíte a kdy odprodat.

References

  1. ^ investiční zlato (www.zlatesporene.sk)
  2. ^ zlato (www.zlatozlato.cz)
  3. ^ zlata (www.investicnezlato.sk)

zaslání zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit

Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.