Podle průzkumu více než 92% nakupujících uvedlo, že pokud by měli možnost využít osobní odběr v místě bydliště nebo práce, využili by ho. Firma Uloženka sro přinesla nové možnosti jak zajistit klientům e-shopem poskytnout osobní odběr iv případě, že v daném městě nesídlí pobočka e-shopu.

Jak to funguje?

Elektronický obchod zašle zboží na jednu z poboček firmy Uloženka sro, kde si zboží převezme zákazník. Výdejní místa mají otevřeno v pracovní dny od 11 do 19h. Výjimkou je výdejní místo v Praze 9, které je otevřené déle a i během soboty.

Čo to stojí?

Zákazník za tuto službu platí manipulační poplatek, který si určí samotný e-shop. Poplatek se pohybuje od 29-90 Kč. Pro elektronický obchod je cena za jednu zásilku 29 Kč a poplatek za dobírku je 16 Kč včetně DPH. Samozřejmě zboží třeba donést nebo poslat na jednu z poboček firmy Uloženka, takže k celkovým nákladům obchodu třeba připočítat i cenu za dopravu zboží na výdejní místo. Pokud jste v Bratislavě a váš zákazník si chce zboží převzít na výdejním místě v Praze stačí, pokud zboží dovezete na pobočku v Bratislavě a rozvoz mezi pobočkami zajistí firma Uloženka [1] zdarma .

Čo to znamená pro slovenský e-shopy?

Pokud se vám už stalo, že zákazník chtěl zaslat zboží do Čech ale poštovné ho odradilo, tato služba je pro vás jako vyšitá. Zašlete nebo donesete zboží na slovenskou pobočku v Bratislavě, zaplatíte poplatek za zásilku a Uloženka [2] zdarma doveze vaše zboží do Čech .

Přehled poboček:

  • Pobočka Praha 4 – 5. května 1109/63, Praha 4, PSČ 140 00
  • Pobočka Praha 9 – Kolbenova 40b, Praha 9, PSČ: 190 00
  • Pobočka Brno – Leitnerova 975/34 / Kopečná, Brno – město, PSČ 602 00
  • Pobočka Brno 2 – Černopolní 54/245, Brno – Černá Pole, PSČ 613 00
  • Pobočka Ostrava – Chopinovo 483/8, Ostrava – Přívoz, PSČ 702 00
  • Pobočka Hradec Králové – Pražská 293/12, Hradec Králové, PSČ 50004
  • Pobočka Bratislava – Chorvatská 1, Bratislava – SK, PSČ 811 07

Na otázku, zda uvažují nad rozšířeným poboček v nejbližších letech se pan Petr Lundák – jednatel společnosti Uloženka vyjádřil: „Cílem projektu ulozenka.cz [3] je otevřeno poboček ve vsech krajských městech v CR (horizont 2 let). Ohlédneme působnosti v SK zatim neni rozhodnuto, zdá se bude sit poboček rozruší, či nikoliv. „

References

  1. ^ Uloženka.sk (ulozenka.sk)
  2. ^ Uloženka.sk (ulozenka.sk)
  3. ^ ulozenka.cz (ulozenka.cz)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.