Nejsilnější prodejce sportovních potřeb ve Velké Británii SportsDirect přichází na slovenský trh. Po nedávném tichém otevření pobočky v Košicích se stane jedním z největších nájemců nákupního centra Avion Shopping Park v Bratislavě. Provoz o rozloze 2300 čtverečních metrů otevře pro zákazníky tento měsíc.

Nový nájemník nahradí prodejce Giga Sport, který v červnu tohoto roku odešel ze slovenského a českého trhu [1] . „Jsme velmi rádi, že prodejce SportsDirect rozšíří nabídku pro zákazníky bratislavského Avionu o sportovní zboží za dostupné ceny,“ uvedl Ondřej Filip, ředitel leasingu společnosti Inter IKEA Centre Group, která vlastní nákupní centra Avion v Česku i na Slovensku.

SportsDirect má přes 470 prodejen včetně web prodejny SportsDirect.cem, kterou dosud mohli využívat Slovensku zákazníci. Nabízí značky jako Nike, Reebok, Umbro a Fila, ale i Everlast, Lonsdale a Slazenger. Firma web provozuje iv češtině. Sezónní zboží prodává online se slevami až do 90 procent. Při doručení zboží na Slovensko si účtuje poštovné 14,99 liber.

V Avio neDaleko bratislavského letiště aktuální probíhá čtvrté rozšíření [2] . V rámci něj se má zvětšit plocha nábytkářské Ikea z 22 tisíc na 36 700 m2. Avion se rozroste o 4 600 m2. Celý komplex tak přesáhne 100 tisíc m2. Sportovní obchody mohou čekat ještě další konkurenci, protože do tří Slovensku měst míří i francouzský gigant Decathlon [3] .

Foto – Philip Darázs

© 2012 TREND Holding, spol. s r.o.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.