Original article

Spirulina ADVANCE – BIO kvalita

AKCIA-30%

Výživový doplnok Spirulina ADVANCE obsahuje 100 % čistú spirulinu prémiovej kvality. Tablety se šetrne lisujú a neobsahujú žádné spojivá ani Další prídavné látky.

Pôvodne: 22,99 €

15,99 €

Doprava 1,99 €, při 2 ks ZADARMO

1000 tabliet

86%

Hodnotilo 13 zákazníků >>

Spirulina prémiovej kvality

100 % čistá bez prídavných látok

BIO kvalita

Testované na ťažké kovy

Špičková kvalita zpracování

Certifikát Organic Naturland

Certifikát BIO CERES

Účinky

Při chudnutí
Užívanie spiruliny podporuje kontrolu telesnej hmotnosti a chudnutie.

Imunita a obranyschopnosť
Spirulina podporuje správnu funkciu imunitného systému a prirodzenú obranyschopnost.

Vitalita
Spirulina podporuje celkovú vitalitu organizmu.

Vitamíny a minerály v prirodzenej podobe
Spirulina obsahuje celý rad vitamínů a minerálnych látok. Telo tyto látky při užívaní spiruliny prijíma v prirodzenej podobe a ne vyrobené synteticky.

Vysoký obsah vlákniny
Spirulina je prírodným zdrojem vysokého množstva vlákniny.

Zdravá hladina cukru v krvi
Spirulina prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Aminokyseliny
Spirulina obsahuje 18 rôznych aminokyselín včetně esenciálnych, které si telo nevie vydělat samo a musí ich prijímat v potrave.

Chlorofyl
Chlorofyl je unikátne zelené farbi ve, pomocou kterého získavajú rastliny energiu ze slnečného žiarenia a Dále ji využívajú. Spirulina obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií chlorofylu ze všech rastlín.

Antioxidant
Spirulina je antioxidant a pomáha tak chránit bunky před negatívnym pôsobením voľných radikálů.

Zloženie

1 000 tabliet, 100 % sladkovodná sinica Spirulina, 200 mg/1 tableta.

Užívanie a dávkovanie

Dospelí: 2× denne 6 až 12 tabliet. Noví užívatelia bez skúseností s užívaním: začnite na dávke 2× denne 3 tablety a dávku postupne po týždnech zvyšujte. Deti od 3 rokov: 1 až 4 tablety denne. Užívajte ideálne 15 až 30 minút před jedlem. Dostatočne zapite (min. 2 dl tekutiny). Během užívania doporučujeme zvýšený příjem tekutín.

Upozornenie:

Není určené pro deti do 3 roků, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte při známej precitlivenosti na některou ze zložiek produktu. Při poruchách krvnej zrážavosti nebo pokud užívate lieky na snížení zrážavosti krvi se poraďte o vhodnosti užívania s lekárem. Neprekračujte odporúčané dávkovane. Není určené jak náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V případě potřeby se o vhodnosti užívania poraďte se svojím lekárem nebo lekárnikem. Skladujte v tme a suchu při teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje lepok. Výživový doplnok.

Kúpit Spirulinu s 30% zľavou[1]

Zelené zdravie

Spirulina je jedinečná zelená sinica. Pestuje se v sladkovodných jazerách. Pro svoje jedinečné vlastnosti a vysokú výživovú hodnotu byla bežnou súčastí stravy už u Aztéků. Obsahuje ještě väčšie množstvo bielkovín než chlorella, Dále obsahuje veliké množstvo chlorofylu, vitamínů, minerálů a Dalších prírodných aktívnych látok.

Při chudnutí

Užívanie spiruliny podporuje kontrolu telesnej hmotnosti a chudnutie. Spirulina je preto vhodným prírodným výživovým doplnkem při snaze o kontrolu hmotnosti.

Imunita a obranyschopnosť

Spirulina podporuje správnu funkciu imunitného systému a prirodzenú obranyschopnost.

Zdravá hladina cukru v krvi

Spirulina prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Vitamíny a minerály v prirodzenej podobe

Spirulina obsahuje celý rad vitamínů a minerálnych látok. Telo tyto látky při užívaní spiruliny prijíma v prirodzenej podobe a ne vyrobené synteticky.

Aminokyseliny

Spirulina obsahuje 18 rôznych aminokyselín včetně esenciálnych, které si telo nevie vydělat samo a musí ich prijímat v potrave. To robí ze spiruliny komplexný zdroj aminokyselín.

Chlorofyl

Chlorofyl je unikátne zelené farbi ve, pomocou kterého získavajú rastliny energiu ze slnečného žiarenia a Dále ji využívajú. Spirulina obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií chlorofylu ze všech rastlín.

Stres

V súčasnosti, když je všade samá hektika a stres, je správna strava a zdravý životný štýl problematicky dosiahnuteľným cieľem. Spirulina a jiné „zelené potraviny“ jsou preto vhodným prírodným zdrojem živín, vitamínů a minerálnych látok. V Japonsku je spirulina velmi populárna a denne ji tam konzumujú milióny Lidi jak bežnú súčast stravy.

Vitalita

Díky obsahu výživovo hodnotných látok podporuje spirulina celkovú vitalitu.

Ochrana před voľnými radikálmi

Spirulina je antioxidant a pomáha tak chránit bunky před negatívnym pôsobením voľných radikálů.

Vitamín B6 (pyridoxín)

Pyridoxín je pro organizmus dôležitý vitamín. Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Podporuje normálnu činnost nervovej sústavy, prispieva k normálnej psychickej činnosti a normálnej funkcii imunitného systému.

Jód

Spirulina obsahuje i významné množstvo jódu. Jód prispieva k normálnej funkcii štítnej žľazy, podporuje normálny energetický metabolizmus a normálnu činnost nervovej sústavy. U detí potom prispieva k normálnemu rastu.

Železo

Spirulina obsahuje vysoké množstvo železa. Železo prispieva k normálnej tvorbě červených krviniek, podporuje normálnu funkciu imunitného systému a pomáha k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Vitamín K

Vitamín K prispieva k normálnej zrážavosti krvi a k udržaniu normálneho stavu kostí.

Vitamín B1

Tiamín (vitamín B1) prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnej psychickej činnosti. Též prispieva k normálnej činnosti srdca.

Vitamín B12

Vitamín B12 prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a podporuje normálnu funkciu imunitného systému. Ďalej prispieva k normálnej tvorbě červených krviniek, normálnej činnosti nervovej sústavy a normálnej psychickej činnosti.

Vitamín B2

Vitamín B2, jinak i riboflavín, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnej činnosti nervovej sústavy. Podporuje udržanie normálneho stavu slizníc a pokožky a též prispieva k udržaniu normálneho stavu zraku.

Kúpit Spirulinu s 30% zľavou

Zloženie

100% sladkovodní sinice Spirulina, 200mg / 1 tableta.
Nutričné hodnoty množstvo v 100 g
Energia 350 kcal/1463 kJ
Bielkoviny 64,4 g
Sacharidy 15,1 g
Tuky 8,2 g
Vláknina 7 g
Chlorofyl 1,1 g
Chlorofyl A 0,86 g
Karotenoidy 422 mg
Beta-karotén 136 mg
Vitamíny množstvo v 100 g
Vitamín B1 4,4 mg
Vitamín B2 6,9 mg
Vitamín B12 160 µg
Vitamín K 1,3 mg
Inositol 64 mg
Vitamín B6 18,4 mg
Minerálne látky množstvo v 100 g
Železo 82,7 mg
Jód 1,8 mg
Aminokyseliny množstvo v 100 g
Isoleucín 3,26 g
Leucín 5,63 g
Lysín 3,1 g
Methionín 1,43 g
Phenylalanín 2,65 g
Tryptophan 1,32 g
Valín 3,63 g
Alanín 4,88 g
Arginín 4,45 g
Cystín 0,19 g
Glycín 2,97 g
Hystidín 0,99 g
Prolín 2,39 g
Serín 2,9 g
Tyrosín 2,51 g
Threonín 3,15 g
Kyselina asparagová 5,9 g
Kyselina glutámová 10,64 g

Kúpit Spirulinu s 30% zľavou[2][3]

Tento produkt sme uviedli najdřív na český trh, preto jsou některé tu uvedené hodnotenie od českých zákazníků.

Jana

Sme se synem vegani, užívame a striedame s Chlorelou … jsou výborné, díky

Erika

spirulinu užívam asi 3 roky, měla sem problémy se železem, všetko se upravilo, dodáva mi energiu, imunitu, nemám žádné zdravotné problémy určite i vdaka tomu, že telo má všechny potřebné živiny, je to zázrak

Zdena

Prosím při ceně Imunax – u , cenu jak pro verného zákazníka. Ďakujem za kvalitné výrobky, testujem i pomocou kyvadla a rozširujem v povedomí mojich klientů. Budou pokračovat i Spirulina…. S úctou.

Petra

Užíváme celá rodina a jsme moc spokojeni.

Katka

Petr

Klariska

Užívala jsem kvůli aftům a chudokrevnosti (málo železa) a efekt dobrý. Železo stoupá, afty téměř nejsou. Jediná nevýhoda – trochu zácpa. Ale to se dá řešit ( tekutiny, ovoce) Doporučuji

Karla Koutná

Začala jsem produkt užívat kvůli aftům.Po 3 týdnech užívání,po aftech ani památka.Naprosto spokojena Kája

E.V.

Dobrý den, děkuji vám za zaslání Spiruliny Advance, děkuji za výborné služby. Dodání produktu kurýrem proběho dle naší domluvy.

Martina

Uzivala jsem dlouhodobe a zlepsilo se traveni ( a vse Čo s tim souvisi ). Po vysazeni se zase zhoršilo a byla jsem dost unavena, bez energie a vtatili se mi nektere zdravotni problemy. Takze se k tomuto doplnku po kratke pauze vracim:)

Monika Hudečková

Spirulinu používám už měsíc a půl a jsem s ní maximálně spokojená , žádné nežádoucí účinku nepociťuji. Dokonce mi pomohla zhubnout. Vynechala jsem bílkovinu v podobě mase. Dám si maso jen výjimečně. Dodržuji pitný režim. Zhubla jsem stabilně 3,5 Kg za tu dobu, ale hlavně mám velký úbytek na cm – což je podstatnější.

Zdeněk

Dobrý den, dosud jsem od Vás užíval spirulinu a jsem naprosto spokojen, jako celá naše rodina, tímto bych Vám chtěl velmi poděkovat.

Emanuela

Dobrý den, jsem velmi spokojena s vaším výrobkem Spirulina ADVANCE. Deklarujete bio kvalitu, proto se domnívám, že není dobarvovaná skalicí modrou atp., z uvedeného důvodu se ptám, proč doporučujete užívat váš výrobek až od tří let věku dítěte a v malém množství? Z jakého zdroje informací čerpáte. Spirulina odkyseluje organizmus a to je prospěšné i pro miminka. Předem děkuji za odpověď i za vaše služby.

Kúpit Spirulinu s 30% zľavou[4]

Podeľte se o svoje skúsenosti s Spirulina ADVANCE

100% přírodní

Spirulina ADVANCE obsahuje 100 % čistú spirulinu. Tablety se šetrne lisujú a neobsahujú žádné spojivá ani Další prídavné látky.

BIO kvalita

Naša spirulina je tej najvyššej kvality. Pestuje se v čistem prostredí na ostrove Hainan v juhovýchodnej Ázii. Teplo, priezračne čistá voda a extrémne silný slnečný svit 12 hodin denne zaručujú optimálne podmínky na rast spiruliny. Kontrolované podmínky pestovania zaručujú čjistotu finálnej suroviny bez obsahu kontaminujúcich látok.

Dobre vstrebateľná

Spirulina je na rozdiel od chlorely (pri které je nutná dezintegrácia buniek) výborne vstrebateľná, a preto ji netreba po vypestovaní Dále upravovat. Všechny cenné prírodné látky telo Lehko využije.

Certifikácia kvality

Kvalita surovín a celého výrobného procesu je garantovaná certifikáciou BIO – konkrétne certifikáty Naturland a CERES.

Kvalita výrobného procesu

Pestovatel, od kterého odoberáme, patrí mezi svetovú špičku. Celý proces zpracování je maximálne šetrný a zohledňuje snahu zachovat v spiruline všechny hodnotné prírodné látky. Na konci výroby nasleduje výstupná kontrola suroviny. Vykonávame nezávislú kontrolu kvality v akreditovanem laboratóriu – mikrobiologickú a chemickú analýzu. Díky tomu můžeme zaručit spirulinu tej najvyššej kvality.

Optimálne skladovanie

Pro zachovanie vysoké kvality spiruliny je důležité i jej skladovane. Od ukončenia výroby se preto spirulina uchováva za optimálnych skladovacích podmínek, které zaručujú zachovanie stálej kvality.

Kúpit Spirulinu s 30% zľavou

Zloženie

100 % sladkovodná sinica Spirulina, 200 mg/1 tableta.
Nutričné hodnoty množstvo v 100 g
Energia 350 kcal/1463 kJ
Bielkoviny 64,4 g
Sacharidy 15,1 g
Tuky 8,2 g
Vláknina 7 g
Chlorofyl 1,1 g
Chlorofyl A 0,86 g
Karotenoidy 422 mg
Beta-karotén 136 mg
Vitamíny množstvo v 100 g
Vitamín B1 4,4 mg
Vitamín B2 6,9 mg
Vitamín B12 160 µg
Vitamín K 1,3 mg
Inositol 64 mg
Vitamín B6 18,4 mg
Minerálne látky množstvo v 100 g
Železo 82,7 mg
Jód 1,8 mg
Aminokyseliny množstvo v 100 g
Isoleucín 3,26 g
Leucín 5,63 g
Lysín 3,1 g
Methionín 1,43 g
Phenylalanín 2,65 g
Tryptophan 1,32 g
Valín 3,63 g
Alanín 4,88 g
Arginín 4,45 g
Cystín 0,19 g
Glycín 2,97 g
Hystidín 0,99 g
Prolín 2,39 g
Serín 2,9 g
Tyrosín 2,51 g
Threonín 3,15 g
Kyselina asparagová 5,9 g
Kyselina glutámová 10,64 g

Kúpit Spirulinu s 30% zľavou[5][6]

Teraz akcia –30% na tyto výživové doplnky:

Když objednáte 2 a víc našich produktů, objednávky spojíme a doprava bude ZADARMO.

Když objednáte 2 a víc našich produktů, objednávky spojíme a doprava bude ZADARMO.Garancia najnižšej ceny

Sme priamy výrobca, preto u nás naše produkty kúpite najlacnejšie.

OK

Odošleme do zajtra, jinak dostanete ZĽAVU 10 €.

100 % servis je pro nás samozrejmostí.

Zboží vám odošleme najnedřív v následující pracovný den od doručení objednávky.

Potvrdenie o odeslání zboží dostanete e-emailem.

Pokud tento sľub nesplníme, dostanete zľavu 10 €.

Poznámka: Táto garancia se nevzťahuje na objednávky, při kterých je uvedená doručovacia adresa neúplná nebo adresa není dohledateľná v databáze Slovenskej pošty. V takem případě vás bude kontaktovat pracovník zákazníckeho servisu a požiada o spresnenie doručovacej adresy.

OK

Slovenská pošta – Expres kurýr

Doručení do 24 hodin (následující pracovný den po odeslání).

O odeslání zásilky budete informovaní eemailem a sms s číslem zásilky a datumem doručení.

V den doručení zásilky budete telefonicky kontaktovaný kurýrem.

Zásilky jsou doručované v pracovné dni od 8:00 do 18:00.

Při neúspešnem pokuse o doručenení zásilka uložená na najbližšej pošte. O uložení zásilky budete informovaní sms nebo zanechaním písomného oznámenia o uložení zásilky v domovej listovej schránke.

Můžete se dohodnút na opätovnem doručení v jiném termínu, který Vám bude lepšie vyhovovat.

Zásilku můžete sledovat na www.posta.sk

Dobireku je potřebné zaplatit v hotovosti při prevzatí od Expres kurýra Slovenskej pošty. Kurýrovi není možné zaplatit platobnou kartou.

OK

Osobní odběr – Zásilkovna

Doručení do 24 hodin.

Balíky jsou doručovány v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hodin.

Balíky si můžete vyzvednout dle otvíracích hodin konkrétní pobočky Zásilkovny.

Cestu zásilky můžete po odeslání objednávky sledovat na www.zasilkovna.cz/vyhledavani

Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem.

Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Zásilku si může vyzvednout kdokoli, stačí znát heslo, které Vám zašleme emailem.

Platbu dobírky je možné provést pouze v hotovosti při převzetí balíčku v Zásilkovně.

OK

DHL kurýr

Doručení do 24 hodin (následující pracovný den po odeslání).

V den odoslania dostanete e-mail a sms notifikáciu s číslem zásilky a datumem doručení.

V den doručení rAno dostanete sms s približným dvojhodinovým intervalem doručení a kontaktem na kurýra.

Zásilky jsou doručované od pondelka do soboty (mimo štátnych svátkov) s možnostou voľby časových okien ve vybraných lokalitách.

Při neúspešnem pokuse o doručení Vám kurýr nechá v listovej schránke oznámenie o pokuse o doručene. Následující pracovný den prebehne druhý pokus o doručene. Potom je zásilka na 10 dní uložená. V této lhůtě můžete kontaktovat DHL a dohodnút tretí pokus o doručene.

Doporučujeme jak doručovaciu adresu vyplnit tú, kde se budete přes den zdržiavat (napríklad do zamestnania).

Zásilku můžete sledovat na www.dhlparcel.sk

Dobírku je možné zaplatit při prevzatí od kurýra v hotovosti, jak i pomocou platobnej karty. Při úhrade zásilky platobnou kartou je účtovaný poplatek ve výšce 1,4 % z celkové hodnoty dobírky.

OK

Garancia zajtra nebo zľava 10 €

Predajca poskytuje u některých svojich produktu garanciu včasného odoslania. U těchto produktů je povinný zaslat zboží kupujúcemu najnedřív do druhého pracovného dne. V případě, že tuto povinnost nesplní, zboží zašle v najbližšem možnem termínu s dodatočnou zľavou 10 €. Táto garancia se nevzťahuje na objednávky, kde je dodacia adresa adresa neúplná nebo nedohledatelná v adresách Slovenskej pošty.

Odstúpenie od zmluvy kupujúcim

Kupujúci, který je spotřebitelem, má právo odstúpit od zmluvy do 14 dní od převzetí zboží i bez uvedenia důvodu. Když chcete zboží vrátit, je potřebné dodržat nasledovný postup: Zboží zašlite poštou na adresu: ADVANCE nutraceutics, c.o. FHB Group s.r.o., Mlynské luhy 29, 821 05 Bratislava. Priložte daňový doklad o zakúpení zboží (faktúru). Ďalej priložte vyhlásenie, že ste kupujúcim a na toto vyhlásenie uveďte číslo bankového účtu, kam Vám najnedřív do 14 dní zašleme peníze. Informaci o odeslání zboží zpět na našu adresu nám pošlite též eemailem na adresu info@nutraceutics.sk.

Reklamačný poriadok

Súčastí doručenej objednávky je daňový doklad – faktúra, která slúži i jak záručný list. Reklamácie je možné uplatňovat na adrese: info@nutraceutics.sk nebo telefonicky na 950 439 360. V případě oprávnenej reklamácie má kupujúci právo na náhradu poštovného v nutnej výšce. V případě neoprávnenej reklamácie nemá spotřebitel nárok na náhradu svojich nákladů spojených s vybavením reklamácie a súčasne ani predávajúci nemá nárok na náhradu nákladů, které vznikli na jeho strane. Kupujúci bude telefonicky nebo e-emailem vyrozumený o vybavení reklamácie.

Rozpor s kúpnou zmluvou

V případě dodání zboží v rozpore s kúpnou zmluvou má kupujúci právo na to, aby predávajúci bezplatne a bez zbytečného odkladu vec uviedol do stavu zodpovedajíceho kúpnej zmluve, a to podle požiadavky kupujúceho buď výmenou veci, nebo jej opravou; když není taký postup možný, může kupujúci požadovat zľavu z ceny veci nebo od zmluvy odstúpit. Predávajúci berie na zretel rozpor s kúpnou zmluvou zistený během šiestich měsíců od převzetí veci, pokud z povahy veci nevyplýva, že existenciu rozporu musel kupujúci zistit už při jej prevzatí. Zhodou s kúpnou zmluvou se hlavně rozumí, že predávaná vec má akost a úžitkové vlastnosti zmluvou požadované, predávajúcim, výrobcem nebo jeho zástupcem popisované, nebo na základe nimi vykonávanej reklamy očakávané, popřípadě akost a úžitkové vlastnosti pro vec takého druhu obvyklé, že zodpovedá požiadavkám právnych predpisů, je v tomu zodpovedajícem množstve, miere nebo hmotnosti a zodpovedá účelu, který predávajúci pro použití veci uvádí nebo pro který se vec obvykle používa.

Storno objednávky

Predajca si Dále vyhradzuje právo odmietnut vybavenie objednávky, pokud jsou objednávacie údaje neúplné, nebo vzbudzujú pochybnost o skutečné vôli zákazníka objednat zboží. O tomto odmietnutí zašle predávajúci informaci na e-mailovú adresu zákazníka.

Informace

Predávajúci je při predaji výrobku povinný spotřebitelovi s dostatočným predstihem před uzavretím zmluvy poskytnút také informace, aby se kupujúci mohol dostatočne oboznámit hlavně s jeho parametrami, cenou, se způsobem jeho dopravy a s úhradou a lehotou dodání. Zaplatením a prevzatím veci prechádza na kupujúceho vlastníctvo kúpenej veci.

Prevádzkovateľ

ADVANCE nutraceutics, s.r.o. Kukulova 24 169 00 Praha, Česká republika, IČO: 284 24470, DIČ: SK4120041607. Zapísaná v obchodnem registri Mestského súdu v Prahe, oddiel C, vložka 177747. Číslo účtu: 4023676781 / 7500.

OK

Platba dobírkou

Slovenská pošta – Expres kurýr: Za zásilku zaplatíte v hotovosti při prevzatí od Expres kurýra Slovenskej pošty. Kurýrovi není možné zaplatit platobnou kartou.

DHL kurýr: Za zásilku je možné zaplatit při prevzatí od kurýra v hotovosti, jak i pomocou platobnej karty. Při úhrade zásilky platobnou kartou je účtovaný poplatek ve výšce 1,4 % z celkové hodnoty dobírky.

OK

Platba kartou online

Po odeslání objednávky budete presmerovaní na stránky 3-D secure platobnej brány prevádzkovanej v spolupráci s Unicredit Bank.

Všechny údaje o platbe a vašej platobnej karte jsou odovzdávané zabezpečenou cestou a ADVANCE nutraceutics jak obchodník k nim nemá žádný prístup.

Všechny informace jsou navíc odovzdávané šifrovane.

Na stránke platobnej brány zadáte číslo karty, datum platnosti a overovací (CVC2/CVV2) kód. Všechny údaje máte na svojej platobnej karte.

V případě, že máte kartu zabezpečenú pro platbu na internete, tak budete ještě vyzvaní na zadanie kódu/hesla.

OK

Ochrana súkromia spoločnosti ADVANCE nutraceutics s.r.o.

image Když nakupujete produkty ADVANCE nutraceutics nebo používate naše služby, zverujete nám rôzne informace včetně svojich osobných údajů. V tomto dokumente zjistíte, aké osobné údaje spracovávame, jak ich používame a jak ich chránime.

Osobné údaje, které spracovávame

Osobné údaje spracovávame při nákupu produktu. Jde o tyto údaje: Meno, Příjmení, Adresa, Telefón, E-mail. Nikdy nevyžadujeme osobné údaje, které na daný účel ne jsou potřebné (napr. rodné číslo, číslo občanskeho či iného průkazu, kópia dokladu a pod.).

Jak osobné údaje používame

Osobné údaje používame vždy iba na konkrétny účel a o tomto účele vždy používateľů transparentne informujeme. Spoločnost ADVANCE nutraceutics je prevádzkovateľem osobných údajů. Primárne využívame vaše osobné dáta na tyto účely:

 • dokončenie zmluvného vzťahu – doručení objednávky
 • účtovníct ve, kde si musíme uchovat objednávku/faktúru
 • zasielanie obchodných oznamů – e-mailů a listů, kde jde v případě našich zákazníků o oprávnený zájem podle recitálu 47 Nariadenia (EÚ) 2016/679 (GDPR)

Marketingové oznamy

Osobné údaje našich klientů a používateľů využívame s cieľem šírenia obchodných oznamů týkajúcich se iba našich vlastných produktů. Jde vždy o produkty a služby podobné tím, které si už zákazník kúpil. Tyto kontakty můžeme na zasielanie použit vtedy, když adresát toto využitie už v minulosti neodmietol.

Každý má právo kedykoľvek zadarmo odmietnut zasielanie obchodných oznamů prostřednictvím odkazu v obchodnem oznámení nebo zaslaním správy na kontakt uvedený v päte tohto dokumentu.

Ďalší sprostredkovatelia

Spoločnost ADVANCE nutraceutics je oprávnená spracovávat osobné údaje automatizovane i manuálne, a to i prostřednictvím určených sprostredkovateľů. Osobné údaje sú/budou sprístupnené iba oprávneným zamestnancem spoločnosti ADVANCE nutraceutics či zamestnancem sprostredkovatele, a to iba v miere nevyhnutnej pro účely zpracování.

Většina sprostredkovateľů má k osobným údajem uchádzačů iba obmedzený prístup. Žiadny Další sprostredkovatel není oprávnený využívat poskytnuté osobné údaje na svoje vlastné, marketingové či akékoľvek jiné účely. Zoznam sprostredkovateľov:

 • Externý sklad, kde prijímají zásilky na odesílánie – nutnost odovzdat dáta pro plnenie zmluvy
 • Špedície, které odesílájú naše zásilky – ČP, InTime, Zásilkovna, SP, DHL SK – nutnost odovzdat dáta na plnenie zmluvy
 • Hosting, kde ležia naše servery – oprávnený zájem
 • Účtovná firma – nutnost odovzdat dáta kvůli zákonu o účtovníctve
 • IT firma/IT pracovník na IČO – oprávnený zájem
 • • E-mail marketingový nástroj, přes který odesíláme čast newsletterů v rámci direct marketingu – oprávnený zájem podle recitálu 47 „GDPR“

SSe všetkými sprostredkovateľmi máme uzavreté sprostredkovateľské zmluvy a títo dodávatelia se zaviazali pravidelne odovzdané osobné údaje mazat a nevyužívat ich na vlastné účely. K žádnému inému odovzdávaniu osobných údajů od ADVANCE nutraceutics nedochádza.

Jak osobné údaje chránime

ADVANCE nutraceutics prijíma technické a organizačné opatrenia na zabezpečenie ochrany osobných údajů způsobem uvedeným v Zákone nebo v jiných záväzných právnych predpisoch a na vylúčenie možnosti neoprávneného nebo náhodného prístupu k osobným údajem, k ich zmene, zničeniu či strate, neoprávneným prenosem, k ich inému neoprávnenému spracovaniu, jak i k inému zneužitiu osobných údajů. Táto povinnost platí i po ukončení zpracování osobných údajů.

Na vyžiadanení spoločnost ADVANCE nutraceutics povinná poskytnút vaše osobné údaje i Státním orgánem (napr. Polícia ČR, štátne úrady v rámci vykonávaných kontrol, když je to nevyhnutné a pod.).

Transparentnosť

Při každem zadávaní osobných údajů v rámci služeb ADVANCE nutraceutics používatele vždy transparentne poučíme o tem, na aký účel můžou být zadané údaje použité, kdo údaje spracováva a kdo ich spravuje. Tento dokument je súčastí každého takého poučenia, které naň odkazuje.

Právo na prístup k osobným údajom

Dotknutá osoba má právo získat od prevádzkovatele potvrdenie, či osobné údaje, které se ho týkajú, jsou či ne jsou spracovávané, a pokud je to t když, má právo získat prístup k týmto osobným údajem. Na vyžiadanie tak vždy poskytneme našim používateľem všechny informace o spracovaní těch osobných údajů, kde sme v pozícii prevádzkovatele osobných údajů (žádost je možné zaslat vyplnením e-emailem v päte).

Právo na opravu

Pokud uchádzač zistí, že jsou jeho osobné údaje nepresne či chybne spracovávané, má právo na to, aby boli jeho osobné údaje neodkladne opravené.

Právo na výmaz („právo být zabudnutý“)

Pokud jsou osobné údaje spracovávané z důvodu plnenia nejakého účelu a už ne jsou pro daný účel potřebné, automaticky ich mažeme. Pokud jsou osobné údaje spracovávané na základe souhlasu a dotknutá osoba souhlas odvolá, osobné údaje vymažeme. Je potřebné uviest, že právo na výmaz není absolútny a pokud máme nejakú objektívnu povinnost dáta Dále uchovávat (napr. vedenie účtovníctva), dojde k výmazu těch osobných údajů, které ne jsou už naDále potřebné pro pôvodné účely zpracování.

Používanie cookies

Čo jsou cookies

Cookies jsou krátke textové súbory vytvárané webovým serverem a ukladané ve vašem počítači prostřednictvím prehliadača. Když se nedřív vrátite na rovnaký web, prehliadač pošle uloženú cookie zpět a server tak získa všechny informace, které si u vás predtým uložil. Cookies využíva na svoju činnost absolútna většina webových stránok. Na co cookies používame

Na našem webe používame tyto cookies:
 • Technické – aby fungoval košík, ukladali se dáta v košíku i při opakovanej návšteve, aby fungovali zľavy z kupónů a pod.
 • Google Analytics – jsou využité na generovanie anonymných štatistík o používaní webu.
 • DoubleClick – táto služba rozširuje dáta v nástroji Google Analytics.
 • AdForm – na lepšie cielenie našich kampaní v obsahovej sieti, remarketing a vyhodnotenie ich dopadu.
 • AdWords – na lepšie cielenie našich kampaní, remarketing na Google a vyhodnotenie ich dopadu.
 • Sklik – na lepšie cielenie našich kampaní, remarketing na Google a vyhodnotenie ich dopadu.
 • Facebook – na lepšie cielenie našich kampaní, remarketing na Google a vyhodnotenie ich dopadu.
 • Zboží.cz – na vyhodnotenie našich kampaní na vyhľadávači Zboží.cz.
Vymazanie cookies

Vymazat můžete cookies ve vašem prehliadači – spravidla býva umiestnené v „Histórii“ navštívených stránok.

Blokovanie cookies

Prehliadače umožňujú umiestňovanie cookies na váš počítač zablokovat. V takem případě bude však funkcionalita těchto stránok obmedzená. Informace o nastavení ukladania súborů cookies ve vašem prehliadači nájdete na stránkach poskytovatele konkrétneho prehliadača. Další informace o cookies a ich využití nájdete na stránkach AboutCookies.org.

Tento web používa Google Analytics

Táto stránka používa službu Google Analytics, poskytovanú spoločností Google, Inc. (Dále jen „Google“). Služba Google Analytics používa súbory cookies. Informace o používaní stránky spolu s obsahem súboru cookie bude spoločností Google prenesený a uložený na serveroch v Spojených štátoch. Google bude používat tyto informace na účely vyhodnocovania používania stránky a vytváranie správ o jej aktivite, určených pro jej prevádzkovateľů, a na poskytovanie Dalších služeb týkajúcich se činností na stránke a používanie internetu vůbec. Google může též poskytnút tyto informace tretím osobám, když to bude požadované zákonem nebo když budou takéto tretie osoby spracovávat tyto informace pro Google. Služba Google Analytics je rozšírená o súvisiace reklamné funkcie poskytované spoločností Google, a to:

 • přehledy zobrazení v reklamnej sieti Google
 • remarketing (zobrazovanie reklám v obsahovej sieti na základe prezretěch produktov)
 • • rozšírené demografické přehledy (reportovanie anonymných demografických dát)

Víc informácií o spracovaní a využití dát nájdete v zmluvných podmienkach spoločnosti Google.

Jak zakázat sledovanie Google Analytics

Pokud nechcete poskytovat anonymné dáta o používaní webu službe Google Analytics, můžete použit plugin poskytovaný spoločností Google. Po nainštalovaní do vašeho prehliadača a aktiváciu nebudou Dále dáta odesíláné.

Kontakty

E-mail: info@nutrceutics.sk

Záver

Autorem tohto dokumentu je spoločnost ADVANCE nutraceutics s.r.o., se sídlem Kukulova 24, 169 00 Praha 6, IČO: 248 244 70, zapísaná v obchodnem registri Mestského súdu v Prahe, oddiel C, vložka 177747. Číslo účtu: 2300125517/2010.

Tento dokument nadobúda účinnost dne 20. mája 2018 a je k dispozícii on-line na internetových stránkach www.nutraceutics.sk. Spoločnost ADVANCE nutraceutics je oprávnená tento dokument v případě potřeby změnit.

OK

References

 1. ^ Kúpit Spirulinu s 30% zľavou (spirulina-advance.sk)
 2. ^ Kúpit Spirulinu s 30% zľavou (spirulina-advance.sk)
 3. ^ Kúpit Spirulinu s 30% zľavou (spirulina-advance.sk)
 4. ^ Kúpit Spirulinu s 30% zľavou (spirulina-advance.sk)
 5. ^ Kúpit Spirulinu s 30% zľavou (spirulina-advance.sk)
 6. ^ Kúpit Spirulinu s 30% zľavou (spirulina-advance.sk)

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.