Pondělí, 15. Duben,, Dnes slaví Fedor
KATALOG Informace Přidat firmu [1] [2]
Móda, módní oděvy, prádlo [3] Obuv, kabelky [4] Módní doplňky, klenotnictví [5] Kosmetika, parfumerie [6] Zkrášlující salony, služby, pobyty [7] Zdraví, výživa [8]

První servisní středisko kurýrních služeb na Slovensku přímo v nákupním centru!

Přední poskytovatel expresních přepravních služeb, společnost DHL Express, jako první přepravní společnost otevřela servisní středisko v prvním nákupně zábavním centru na Slovensku [9] – Polus City Center. Myšlenka nabízet takovou službu v nákupním centru přišla ze strany Polus, inspirovali jsme se v zahraničí, kde je to v současnosti téměř běžná služba nákupních center. Zároveň jsme reagovali na rostoucí poptávku po kurýrních službách. Jednání s firmou DHL od listopadu 2012 nás přivedly k úspěšné realizaci v dubnu 2013. „ uvedla ředitelka marketingu Polus City Center Monika Karoliová.

Otevření takového provozu je reakcí na zvýšenou poptávku po kurýrních službách a lepší dostupnost pro podání zásilek. Nově otevřené servisní místo je situovAno v prostorách Info-pultu Polus, které umožní zákazníkům podat zásilky s maximální váhou 8 kilo do kterékoliv země na světě za ceny [10] dostupné pro každého uživatele, který hledá rychlé a kvalitní doručení své zásilky at už v rámci domácího nebo zahraničního trhu. Info-pult jako servisní místo DHL přivítá své zákazníky 5 dní (pondělí – pátek) v týdnu, s otevírací dobou od 9.00 do 18.00hod.

Polus City Center se neustále snaží zlepšovat a rozšiřovat své služby a přinášet svým zákazníkům kromě příjemného nákupů i radost každý den ve formě praktických služeb. Proto nás těší, že právě v Polus můžeme poskytnout zákazníkům i tuto službu jako úplně první na Slovensku. „ uvedla Monika Karoliová.

DHL Express je předním světovým poskytovatelem expresních služeb, který prostřednictvím sítě již více než 220 zemí a teritorií a více než 500 letišt na celém světě poskytuje kurýrní a expresní služby [11] pro firemní i soukromé zákazníky.


Diskuze k článku:

LADY emailem
V případě že máte zájem pravidelně odebírat zpravodajství z našeho serveru, prosím zadejte vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlaš .
přepravní společnost –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.