http://firma.adresarfiriem.sk/137568-pre-nase-deti-s-r-o [1]

Specializovaný obchod na dětské kočárky, kočárky pro dvojčata, trojčata, sourozenecké kočárky, speciální pomůcky pro dvojčata.

Dále nabízíme kvalitní dětské zboží jako jsou autosedačky, dětské židle, nosiče a šátky, fusaky, dětské deky, nánožníky, slunečníky, tašky a pláštěnky na kočárky, přebalovací pulty, dětské ohrádky, dětské zábrany, dětské lehátka, hračky pro batole, novorozence, houpačky, skluzavky, hračky pro děti za výhodné ceny.
Nabízíme Vám ověřené značky jako Maxi Cosi, Romer, Chic Čo, Avent, Fisher Price, Mattel, Gra Čo, Esprit, Klein, Smoby , Eisbärchen …

Další info o firmě
Prodej, distribuce zboží:
Dětské a kojenecké potřeby, autosedačky, kočárky pro děti, dětské hračky, dětská kola, odrážedla, koloběžky, tříkolky, outdoor hračky na léto jako trampolíny, hračky do písku, zahradní skluzavky, zahradní domky pro děti …
Poskytované služby:
Rychlé zpracování Vaší objednávky, bezpečné zabalení a doručení zboží až k Vám domů je pro nás samozřejmostí. Možnost platit na dobírku nebo přes internetbanking. Nízké poštovné, balné neúčtujeme. Možnost vrácení zboží. Záruční a pozáruční servis, zapůjčení náhradního kočárku v případě reklamace či poruchy.
Všeobecné informace:
Nejširší nabídku sourozeneckých kočárků na Slovensku, ale iv Evropě najdete v našem online obchodě pro děti. Jsme připraveni Vám předvést nejprodávanější modely sourozeneckých kočárků v provozu naší firmy, kde na Vás čeká 10 až 15 modelů.

Telefon:
0949 344 249, 0905 727 325

E -mail:
info@prenasedeti.sk

Odkaz na www stránky:
http://www.prenasedeti.sk [ 2]

YouTube Videos matching query: doručení zboží

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.