Vánoční ozdoby, pečivo či vánoční dárky pro příštích si může již 1,5 milionu Slováků před Vánocemi nyní pohodlně objednat i přes oblíbenou službu Tesco Potraviny domů. Společnost Tesco Stores ČR totiž nabídku služby rozšířila od konce listopadu o 500 nejoblíbenějších vánočních položek.

Zákazníci si tak mohou pohodlně a bez předvánočních stresů nakoupit potřebné věci na vánoční svátky iz pohodlí domova kliknutím myší. Stačí, když si přes web itesČo.sk / potravinydomů vytvoří nákupní seznam a vyškolení řidiči Tesco Potraviny domů jim zboží přivezou až ke dveřím domova.

„Pro tento krok jsme se rozhodli z jednoduchého důvodu, zákazníkům chceme nabídnout větší výběr sezónního sortimentu k vánočním svátkům a usnadnit jim vánoční přípravy. Před Vánocemi je služba velmi využívaná a počet objednávek roste až dvojnásobně. Zejména hospodyňky si objednávají těžké balení potravin pro přípravu vánočního hodování jako mouku, mléko či cukr, „ vysvětlila Katarína Tokárová, E-commerce manažerka Tesco Stores ČR as

Vánoční nabídka služby Tesco Potraviny domů obsahuje speciální vánoční peči ve, vánoční sladkosti, sladké ozdoby na stromeček, dárkové balení čajů, alkoholu, dárkové kosmetické balíčky pro muže i ženy, hračky pro děti, počítačové hry, DVD nosiče či knihy pro děti i dospělých. V nabídce jsou i vánoční dekorace a dárkový textil jako například oblíbené vánoční ponožky.

Speciální vánoční nabídka v rámci služby Potraviny domů potrvá nejpozději do 22. de-cem-padu 2013. Zákazníci si tak mohou své zboží nechat dovézt ještě i 23. de-cem-padu. „Pro tyto termíny však doporučujeme našim zákazníkům zarezervovat si svůj čas doručení již nyní, protože před svátky je o dovoz a naši službu velký zájem, “ upozornila Katarína Tokárová.

Změny se udály i na webové stránce služby Potraviny domů. Zákazníci si mohou prohlédnout nové produktové banery a rozhodnout se pro nejlepší aktuální nabídky. Nový web tak informuje o aktuálních nabídkách ještě rychleji. „Časy rozvozu jsme rozšířili o takzvané liché dvouhodinovce. Dosud si zákazníci mohli dovoz objednat pouze každé dvě sudé hodiny od 8.00 do 22.00 hod.. ve-čer. Momentálně si dovoz mohou naplánovat i na liché časové dvouhodinovce – například od 9.00 do 11.00 hodiny, „ dodala Katarína Tokárová.

Služba Tesco Potraviny domů funguje například ve městech Bratislava, Nitra, Košice, Prešů, Trnava, Malacky, Sereď, Galanta, Hlohovec av jejich širokém okolí. Při nakupování tak může čas ušetřit až 1,5 milionu zákazníků.

Jak funguje služba Tesco Potraviny domů a Klikni & Vyzvedni?

 • Společnost Tesco službu Potraviny domů spustila na Slovensku v říjnu 2012 v Bratislavě, od poloviny července 2013 ji rozšířila i do Košic, Prešova, Nitry a jejich okolí. Od října tohoto roku Tesco službu rozšířilo i do dalších míst jako například Trnava, Hlohovec, Leopoldů, Šale a Galanta a širokého okolí těchto míst.
 • Zákazník si pohodlně doma po registraci přes web itesČo.sk / potravinydomů vytvoří nákupní seznam z více než 20 tisíc výrobků – chlazené, mražené a trvanlivé potraviny, drogerie, vybraný průmyslové zboží, základní textil.
 • Zvolí si čas dovozu, který mu vyhovuje. K dispozici má 7 dní v týdnu, 2-hodinové časy rozvozu mezi 8.00 a 22.00 hod.. (Na následující den nebo až do tří týdnů).
 • Položky jsou pro zákazníka vybírány přímo v obchodě speciálně vyškolenými pracovníky, pro které je prvořadá kvalita a čerstvost zboží, jakož i Čo nejdéle záruky.
 • Nákup zákazníkovi přivezou speciálně vyškolenými pracovníky domů až ke dveřím.
 • Svůj nákup si může zákazník vyzvednout i osobně při prodejně denně od 8.00 do 22.00 hod.. Stačí při tvoření nákupního seznamu itesČo.sk / potravinydomů zvolit možnost Klikni & Vyzvedni . (Služba funguje při hypermarketech – Tesco Bratislava Zlaté písky a Petržalka, Tesco Extra Košice a Tesco Nitra).
 • Zákazník si může vybrat ze dvou způsobů úhrady: platbu předem přes internet nebo kartou při převzetí zboží.
 • Ceny zboží jsou stejné jako v hypermarketu v den převzetí nákupu včetně akcií.
 • Za každý nákup přes Potraviny domů či Klikni & Vyzvedni zákazníci získávají dvojnásobek bodů Clubcard.
 • Služba dovozu zboží Potraviny domů stojí od 2,49 do 3,99 €, služba Klikni & Vyzvedni stojí 1,99 €. Cena závisí pouze na vybraného času dovozu, ne od váhy nákupu či vzdálenosti dovozu.

Pokud náhodou není některá položka z nákupního seznamu zákazníka k dispozici, vybere pracovník vhodnou náhradu. Záleží pak už jen na zákazníkovi, zda se pro tuto alternativu rozhodne nebo ji odmítne.

 • Během přípravy a rozvozu zboží je neustále dodržována a kontrolována stanovená teplota zboží.
 • Jak služba funguje, si můžete prohlédnout zde:

Video:

[embedded content]

Video:

[embedded content]


Ohodnoťte článek:

References

 1. ^ Redakce (www.itnews.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.