Na ukázku vybíráme několik položek:

Obsah zásilky Odhadní cena
Navigace Tem Tomm One Clasic 25 eur
Glukometr zn.. Johnson 5 eur
Model vrtulníku s ovládáním 15 eur
UV lampa SS-818, umělé nehty + přípravky 15 eur
Odrážecí chůdy – Poweriser PR – 7090 75 eur
Mop s příslušenstvím 10 eur
Dámská kožená bunda Guess 30 eur
Dámské náramkové hodinky zn.. Festina 8 eur

Celý seznam předmětů si můžete prohlédnout ZDE! [1]

Dražba se koná dnes v 13:30 na Dohnanyi 17 v hale Pošty Trnava 2, ale jak se uvádí na webstránce České pošty, nebude to zcela zdarma. „Účastník dražby je povinen před vstupem na dražbu prokázat se platným průkazem totožnosti, dát se zapsat do seznamu účastníků dražby a zaplatit poplatek za účast na dražbě ve výši 1 €.“

Výtěžek z prodeje snížený o sazby uložení a veřejné dražby patří odesílateli. Pokud výtěžek z prodeje nelze odesílateli vydat, Slovenská pošta ho uloží na dva roky od prodeje zásilky. Po uplynutí této doby se stává příjmem společnosti.

V Poštové ohlašovně a úložnými Slovenská pošta soustřeďuje tzv.. nedoručitelné zásilky z celého Slovenska. Na těchto zásilkách nebyla buď správně uvedena adresa – chyběla ulice, případně město, nebo to byly jiné důvody, například adresát si nevyzvedl zásilku na poště v odběrní lhůtě nebo se přestěhoval.

Největšímu náporu nedoručitelné pošty čelí Poštovní ohlašovna a úložiště po Vánocích a Velikonocích, když statistiku ovlivňuje vysoký počet vánočních pohlednic s neúplně vypsanou nebo prázdnou adresní částí.

úložnými má právo otevřít bezadresné zásilky, aby zjistila adresátů a pokusila se doručit jim jejich poštu. Častým obsahem zásilek bývají knihy, CD, DVD, obuv a obnošené oděvy, ale i osobní doklady od pasů přes občanské průkazy po průkazy pojištěnce zdravotní pojišťovny.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.