72% našich zákazníků jsou ženy, proto jsme otevřeli sekci, kde jim budeme denně nabízet produkty světových značek. V nabídce samozřejmě nezapomínáme ani na muže a děti, „říká ředitel www.zlavomat.sk Tomáš Sroka. „ Průzkumy, které jsme dělali, nám říkají, že Slováci rádi nakupují značkové zboží.

Zlavomat.sk zaručuje, díky spolupráci s oficiálními zástupci značek, v kategorii „Móda a luxus“ originalitu všech výrobků . Zboží dodá zákazníkům v průběhu 14 dnů, přičemž každý nakupující ho má právo vrátit do 7 dnů od doručení vrátit bez udání důvodu.

Portál bude svým zákazníkům přinášet denně dvě až tři nové luxusní nabídky. Ti, kteří si něco vyberou do konce týdne, dokonce získají za první nákup v luxusní sekci bonus 100 kreditů (4 €).

Kompletní nabídku „Móda a luxus“ najdete na www.zlavomat.sk/moda-a- luxus [1] .

Zlavomat.sk v loňském roce (2011) prodal 250 tisíc kuponů v hodnotě 3,5 milionu eur – zákazníkům tak ušetřil 5,6 mil.. eur. Zlavomat.sk je součástí Slevomat Group, který je jedničkou hromadného nakupování ve střední a východní Evropě (Čechy – slevomat.cz, zapakatel.cz, vykupto.cz, Maďarsko – bonuszbrigad.hu, Estonsko – cherry.ee, Lotyšsko – cherry.lv , Litva – beta.lt, grupinis.lt. Slevomat je aktivní iv Bulharsku. V roce 2011 dosáhla skupina obratu přibližně 60 milionů eur. Počet registrovaných zájemců o denní nabídky Slevomat Group přesahuje číslo 2 miliony. Skupina má obchodní pobočky v 39 evropských městech .

References

  1. ^ www.zlavomat.sk / moda-a-luxus (www.zlavomat.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.