Original article

Informace přinesl český zpravodajský portál iDNES.cz.

Pražská policie přijala hlášení o podezřelé zásilce po 9:00. Na místo vyrazili kromě pyrotechniků i kriminalisté, zdravotníci a hasiči. Odborníci po přezkoumání balíčku zjistili, že ukrývá propagační předměty.

Koncem ledna dostal Český olympijský výbor (ČOV) e-mail s teroristickou výhrůžkou. Podle mluvčího ČOV Alexandra Klimenta šlo o stejnou zprávu, jakou dostali i olympijské výbory dalších evropských zemí.

Generální sekretář ČOV Petr Graclík již dříve ujišťoval, že bezpečnostní opatření v ruském Soči budou důkladné a „pořadatelé nepodceňovat ani nejmenší detail“ .

ČOV a ministerstvo zahraničních věcí doporučují návštěvníkům zimních olympijských her dodržovat nezbytná opatření během pobytu v Rusku. Podle jejich slů je třeba při sobě neustále nosit cestovní pas, pořídit si jeho kopii, uložit si telefonní čísla konzulátu v Soči i velvyslanectví v Moskvě.

USA dnes varovali letiště a letecké společnosti, že během letů na olympijské hry by tuby na zubní pastu mohly obsahovat látky na výrobu bomby přímo na palubě letadla.

Sdílet na Facebooku [1]

References

  1. ^ Facebook (www.facebook.com)

doručení zásilek – Google News

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.