Pokud rady nakupujete na internetu, je tu e-shop www.paradnica.sk [1] , který poskytne dámské oblečení [2] na každou příležitost. Najdete tam širokou škálu oblečení, doplňků jako kabelky, boty, a opasky. Nádherné a hlavně trendy kousky, si zde najdou i budoucí maminky v sekci těhotenské módy. Zmíněný internetový obchod je na trhu od roku 2009, což svědčí o jeho stabilitě, a množství spokojených zákazníků. Objednané zboží Vám umí doručit do několik dní, a svým zákazníkům nabízí různé slevy a také oblíbený věrnostní program.

229 08 200x300 Oblečení pro krásné ženy

Do 14 dnů máte možnost zboží vrátit, přičemž Vám budou vráceny peníze. Zajímavým považuji i poštovné, které si e-shop účtuje. Při dodání zásilky poštou je to 1,90 EUR a kurýrní službou jen 2,50 EUR. Dodání zboží je dokonce možné i do České republiky a to za 3,90 EUR kurýrní službou, což je absolutně bezkonkurenční.

229 05 200x300 Oblečení pro krásné ženy

K dispozici je i zákaznická linka, kde se můžete informovat o stavu objednávky, nebo zboží který Vás zajímá. Zajímavá je možnost vytvořit si vlastní tričko nebo jiný dárkový předmět přes online designér. Tímto se každý Váš nákup a dárek stane originální.

Za velké pozitivum považuji široký sortiment dámského oblečení vysoké kvality za dostupné ceny. Například overaly [3] od 18,90 EUR, sukně [4] od 13, 24 EUR, šaty [5] od 14 , 86 eur, a legíny [6] již od 4,99 Kč. Každá žena si zde najde to pravé pro sebe. Je zde dostupná elegantní ale i sportovní móda, exkluzivní spodní prádlo, a v sekcí pánská móda, určitě vyberete něco i pro svého partnera.

 228 14 02 200x300 Oblečení pro krásné ženy

Pokud chcete být stále informováni o novinkách a akcích, můžete si nechat na Vaši e-mailovou adresu zasílat bezplatný newsletter nebo se stát fanouškem na facebooku a tím získat zajímavé slevy.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.