15. Srpen 2012 11 krát přečteno

Nový koncept prodejny NAY Elektrodem v Prešově BRATISLAVA 15. srpna (WBN / PR) – Jednotka na trhu se spotřební elektronikou, společnost NAY as, má dnes vybudovanou rozsáhlou sít prodejen. 16. Augusta 9.00 otevře další, novou prodejnu v Prešově. Provoz v obchodním centru MAX, která je v pořadí již 28., bude nabízet nový koncept prodeje s bližším kontaktem se zákazníkem a zcela novým designem prodejny.

Zákazníci se v porovnání s doposud exitujúcimi plátny dočkají několika novinek apozitívnych změn. Tou nejviditelnější je především moderní interiérový design prodejny, kde dominují černá a bílá barva. Ty dodávají prostorám nové prodejny prémiový vzhled a zákazníkovi příjemný pocit z atraktivních prostorů s celkověu prodejní plochou 338 m2. Podstatně menší metráž je další zásadní změna oproti existujícím velkým provozům, ale díky vícekanálovému typu prodeje zákazník tuto změnu nepocítí.

„V novém NAY Elektrodome v Prešově dokážeme nabídnout na menší ploše stejný sortiment, jako ve velké prodejně při stejné kvalitě služeb a to díky většímu důrazu na poradenství a využití vícekanálového prodeje,“ říká o nové prodejně v Prešově Karol Tisončík, obchodní ředitel společnosti.

Zákazníkům bude v novém typu prodejny k dispozici 11 speciálně zaškolených prodejců, kteří jim pomohou vybrat ze základního produktového portfolia, ale i ze široké nabídky velké bílé a černé techniky.

„Filozofie malometrážních prodejny klade do popředí největší výhodu sítě NAY Elektrodem, a tou je kvalifikované poradenství při výběru z obrovského množství produktů, které jsou k dispozici a na následném dovozu produktů přímo domů. Očekáváme, že prodejci budou dokonalým průvodci celým procesem nákupu, který v některých momentech simuluje internetový prodej, ale s živým, osobním poradcem a konzultantem pro nejlepší výběr. Pokud si zákazník nevybere přímo z produktů, které jsou k dispozici k okamžitému odběru, má možnost sáhnout po kterémkoliv výrobku z obrovského sortimentu na našem centrálním skladě. Do 2 pracovních dnů mu ho následně bezplatně přineseme domů, „konstatuje Karel Tisončík.

Nový koncept však nic nemění na skutečnosti, že i nová prodejna si zachovává oblíbené výhody velkých provozů jako například bezplatné doručení zboží kamkoliv na Slovensku do 2 pracovních dnů is vynáškou, zda funkci odběrného místa pro internetové objednávky, tzv.. PICK UP POINT.

„Otevření druhé prodejny NAY Elektrodem v Prešově je jasným signálem zákazníkovi, že chceme být k němu blíže s ještě lepšími službami,“ dodal Karol Tisončík, obchodní ředitel společnosti NAY.

Podobné zprávy:

  1. Společnost Doprastav opraví cesty a semafory v Prešově [1]
  2. ASKO nábytek otevřel předělané prodejny [2]
  3. PartyLite nový člen Slovenské sdružení přímého prodeje [3]
  4. ŠKODA otevřela druhé ze čtyř Handy ZTP center [4]
  5. Rezort dopravy uvolnil eurofondy na dálnici u Prešova [5]

© SITA Slovak tisková agentura [6] , provozovatel zpravodajského portálu webnoviny.sk [7] . Všechna práva vyhrazena.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.