Respektujeme vaše soukromí. Abychem vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní údaje. Některé z nich mají povahu osobních údajů ve smyslu Zákona č.. 428/2002 Z.z. o ochraně osobních údajů. My se tímto zákonem při používání Vašich údajů řídíme a tyto údaje chráníme před zneužití a zaručujeme vám, že nikdy neposkytneme třetímu subjektu vaše kontaktní informace a údaje o vašich nákupuch.


Údaje, které zadáváte při objednávce

Jako zákazník uvádíte při Vaší objednávce následující údaje:

Vaše e-mailová adresa (slouží k Vaší identifikaci v systému a na komunikaci s Vámi)

Jméno a příjmení, příp. firmu včetně adresy na doručení zboží

Fakturační údaje – jméno, příjmení, příp. firmu, adresu

Telefonní číslo

Tyto údaje jsou nutné pro Vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme ji k realizaci a zaúčtování vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a při komunikaci s Vámi.

Pokud nakupujete jako právnická osoba / živnostník, měli byste uvést také následující údaje o firmě:

IČO, DIČ, DIČ

Právní formu

Vámi uvedené údaje jsou uchovávány v chráněné databázi na našem serveru, abyste je nemuseli nově zapisovat při každé návštěvě. Tyto údaje jsou také nutné pro náš účetní a fakturační systém.

Údaje, které zadáváte při placení

V našem obchodě nezadáváte žádné informace, které by se přímo týkaly práce s penězi na Vašich účtech.

Údaje o Vašich nákupuch

Údaje o Vašich nákupuch jsou nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a nakonec slouží ik vaší zpětné kontrole. Údaje o Vašich nákupuch jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám. Údaje o nákupuch pro interní statistické analýzy s cílem zlepšovat a zefektivňovat poskytování služeb prostřednictvím elektronického obchodu.

Kdykoliv se nás můžete zeptat, jaké údaje o Vás máme v naší databázi uchovány a na Čo byly použity.

Vaše údaje neposkytujeme žádným jjjjjjiným subjektům, s výjimkou partnerů s nimiž je spolupráce nezbytná pro správné vyřízení Vaší objednávky, jako jsou banky (v některých případech poskytnutí Vašeho jména) a kurýrní služby (pouze údaje, které jsou nezbytné pro úspěšné uskutečnění konkrétní dodávky, např.. adresa na dodání). Tyto údaje jsou však vždy poskytnuty jednorázově pro vyřízení Vaší konkrétní objednávky.

Vámi poskytnuté údaje považujeme za důvěrné. Vámi poskytnuté údaje, ani databázi údajů, neprodáváme, neprepůjčívame ani nepronajímáme ani jinak neposkytujeme žádné třetí straně. Provozovatel může důvěryhodným třetím stranám nebo veřejnosti poskytnout souhrnné statistické informace o návštěvnosti, zákaznících, obratu a další údaje, avšak tyto statistiky nebudou obsahovat žádnou informaci umožňující identifikaci konkrétních zákazníků.

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupuch za výše stanovených podmínek. V případě, že dojde v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel na těchto stránkách publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

Náš internetový obchod si vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadení serveru neznámým pachatelem (hackerem). Pouze v takovém případě neplatí výše uvedená pravidla manipulace s daty.

doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.