26. February 2012

Slovensku internetový obchod s rozmanitou nabídkou látkových plen, svrchních kalhotek ale také výrobků na nošení děťátka, botiček, hraček, tašek nebo ekofľašiek.

Seznam kategorií je skutečně v elmi široký a najdete zde opravdu asi všechno, na Čo si vzpomenete. Kromě kvalitního katalogu, zde najdete i množství praktických informací k látkovým plenám a nošení. Na stránce je například průvodce látkovými plenkami , který Vám pomůže zorientovat se v jednotlivých typech látkových plen, nebo návody na skladování plen, porovnání nákladů na látkové a jednorázové pleny apod..

Eshop má v nabídce dokonce nosiče a šátky na půjčení . Cena za půjčení na 7 a méně dní je 1,5 EUR / den plus případné poštovné za zaslání zboží.

Jinak obchod pro zákazníky nabízí pravidelné poradenské dny v kamenné prodejně BABYBUM, která se nachází na Nám. Hraničářů 12 v Petržalce. Poradenský den je každou sobotu v rámci otvíracích hodin, ale eshop nabízí i samostatné prezentace svých výrobků, at už pro mateřská centra, předporodní kurzy, cvičení s miminky nebo soukromé prezentace pro minimálně 2 až 3 maminky.

WWW stránka: http://www.latkoveplienky.sk

 pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk [1]

References

  1. ^ pošli do vybrali.sme.sk ( vybrali.sme.sk)

zaslání zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.