Original article

DPD Home

Potřebujete doručit zásilku z internetového obchodu? Žiadajte DPD Home.Kurýrska spoločnost DPD poskytuje kvalitný a spoľahlivý servis v doručovaní zásilek na súkromné adresy. DPD Home je jednoduchým a praktickým riešením napríklad pro internetové obchody.Den dopředu ste informovaný přes SMS nebo emailem o doručení balíku a výšce dobírky.Přímo z vašeho smartfónu nebo počítača máte možnost změnit den nebo adresu doručení.V den príchodu kurýra ste informovaný o časovem okne, v kterém vám bude zásilka doručená.Máte možnost uhradit platbu za dobírku platobnou kartou.V případě, když vás kurýr nezastihne příjemcu doma, nechá vám v poštovej schránke oznámenie o prvém pokuse o doručene.Máte možnost změnit termín nebo adresu Dalšího doručení prostřednictvím stránky www.presmeruj.mojbalik.sk  nebo zákazníckeho servisu DPD na adrese dpd@dpd.sk[1].

Presmeruj.mojbalik.sk

Pohodlná komunikácia 24 hodin denne.Webstránka, kterou DPD uviedlo do prevádzky pro svojich klientů, s cieľem umožnit im pohodlnú komunikáciu a 24 hodinovú dostupnost.Když vás kurýr nezastihne na adrese doručení, nechá vám oznam o prvém pokuse o doručene. Prostřednictvím web stránky http://www.presmeruj.mojbalik.sk/[2] a čísla zásilky uvedené na oznámení můžete zadat inštrukcie pro Další postup při doručovaní balíků. Máte možnost zvolit si jiný den doručení, případně inú doručovaciu adresu.

Pickup

Místo, kde vás balíky počkajú.Potřebujete si vyzvednout balík a nechcete se viazat na kurýra? Využite doručení do sítě odberných miest Pickup a balík si můžete vyzvednout v čase, který vyhovuje vám.Při objednávce přepravy si vyberte možnost „doručit do odberného miesta Pickup“Nebo v interaktívnej SMS zvoľte možnost převzít v odbernem místě Pickup.Při doručení balíku do odberného miesta Pickup dostanete SMS s informáciou kdy si můžete balík vyzvednout.Uložení zásilky v odbernem místě Pickup 7 pracovných dní

Predict

PredictV den doručení zásilky je příjemca informovaný prostřednictvím SMS nebo emailem o presnem hodinovém
intervale, v kterém mu kurýr privezie balík. 
Služba Predict zvyšuje komfort
pre příjemcu při preberaní zásilky
a minimalizuje dobu
čakania na doručení zboží.

PreCo DPD?

Atraktívne ceny doručení.
Ohleduplnost k životnému prostrediu. 

  • DrivingChange™Sme zodpovedným partnerem pro Lidi, spoločnost a komunity, s kterými spolupracujeme. DrivingChange™ je náš závazek ku korporátnej spoločenskej zodpovednosti.

  • Zmena doručeníNebudete doma? Žiaden problém. Zmeňte adresu nebo termín doručení jednoduchým kliknutím myšou.

  • BezpečnosťKaždý balík přepravovaný prostřednictvím DPD je automaticky poistený až do 2 500€ na Slovensku a do 520€ při přeprave do zahraničí. 

References

  1. ^ dpd@dpd.sk (www.dpd.com)
  2. ^ http://www.presmeruj.mojbalik.sk/ (www.dpdportal.sk)

přepravna spolocnost (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.