Poslat článek emailem

Obsah zprávy:

Ahoj,
viz si tento zajímavý článek:

Klienti preferují zaslání PIN kódu SMSkou


Autor: WBN / PR, dnes 15:49

Společnost Cetelem Slovensko už rok zasílá PIN kód ke kreditním kartám prostřednictvím SMS zprávy. Doposud nezaznamenala ani jeden podvod spojený s neoprávněným převzetím zásilky. Specialista na spotřebitelský úvěr tak úspěšně eliminuje riziko zneužití.

BRATISLAVA 25. ledna (WBN / PR) – Proces zaslání PIN funguje jednoduše:

1. Klient dostane od společnosti dopis obsahující kreditní kartu a „matrix“, na jehož základě umí dešifrovat PIN kód. List je zasílán doporučeně, do vlastních rukou klienta.
2. Přesně o pět dní je klientovi zaslána SMS zpráva obsahující zašifrovaný PIN kód, který umožní aktivaci kreditní karty.

V případě nedoručitelnosti SMS zprávy, je klientovi automaticky vygenerována obálka obsahující PIN k jeho kreditní kartě a zaslána klasickou cestou, tedy doporučeně na jeho adresu.

Klienti oceňují rychlejší proces doručení PIN kódu, v jehož rámci dostávají jen jednu zásilku. V souvislosti se zavedením inovace společnost dokonce zaznamenala zvýšený počet klientů využívajících kreditní karty, ve srovnání s předchozím obdobím. „Klient se snadněji a rychleji dostane ke svému PINu, tím pádem je náchylnější k použití karty, vysvětluje Michal Oravec, specialista pro kreditní karty Cetelem.

CETELEM SLOVENSKO as je úvěrová společnost, která na Slovensku působí od roku 2000. Poskytuje nákup na splátky, kreditní karty a osobní půjčky, a to přímo, prostřednictvím obchodních partnerů nebo Internetu. Její hlavní akcionář – BNP Paribas PERSONAL FINANCE, je členem bankovní skupiny BNP Paribas.

www.cetelem.sk
[1]


References

  1. ^ www.cetelem.sk (www.cetelem.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.