Ještě nedávno byla koupě kašmírového svetříku na Slovensku a v Česku velkým problémem. Osobně jsem kvůli nim prohledal celou Bratislavu a Prahu, výsledek byl však většinou stejní. Počet prodejců by se dal spočítat na prstech jedné ruky. Najít obchod s kašmírem bylo jako hledat jehlu v kupce sena. A ty také nejsou žádná výhra. Dají se tu sice najít svetříky ze 100% kašmíru , avšak výběr je velmi omezený, na prodejnách se nachází často dohromady jen pár svetrů, málo barev, málo velikostí, málo střihů.

Ideálním místem na koupi kašmírového oblečení se stal internet. Od prosince 2011 provozujeme internetový obchod Kasmir.sk , který se zabývá právě prodejem těch nejkvalitnějších výrobků z kašmíru . [1]

Nákup přes internet má mnoho výhod. Můžete si u nás vybrat z velmi širokého sortimentu – přes 100 různých pánských a dámských kašmírových svetrů, k tomu ještě desítky doplňků, jako například kašmírový župan, nebo pašmíny.

Tyto produkty pocházejí přímo z Nepálu , kde se vyrábějí ručně z nejkvalitnějších kašmírových vláken.

Kromě velkého množství střihů je k dispozici i obrovský výběr barev a velikostí – všechny od XS až po XXXL. Pro své zákazníky nabízíme i speciální služby, například našití svetříku ve vybrané barvě za malý příplatek. Díky obrovskému skladu je ve většině případů možnost doručit zboží do 2-5 pracovních dnů.

Nakupovat přes internet však má i své negativní stránky – hlavně u oblečení je problémem fakt, že si zboží nemůžete předem ohmatat a vyzkoušet. To řešíme dvěma způsoby – při nespokojenosti není problémem vrátit / vyměnit zboží bez zbytečných otázek. Pokud si chcete zboží před koupí vyzkoušet, je také možné zastavit se osobně v Nitře (po dohodě předem) a zboží si převzít na výdejně.

Pokud jste se rozhodli zakoupit kašmírový svetr , určitě buďte opatrní. Není to nejlevnější záležitost a proto si třeba dávat pozor na podvodníky s falešným kašmírem – je jich v poslední době dost, prezentují složení produktů „100% kašmír“, skutečnost však bývá jiná. Takové nabídky můžete odhalit t když, že je prodejce nabízí za podezřele nízkou cenu.

References

  1. ^ Kasmir.sk (kasmir.sk)

doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.