Hospodářská krize změnila tržní strategii firem a Woodexpress Kft.. – Výrobce kancelářského nábytku studia Bathory irodabútor se pustila do dynamického prodeje svého kancelářského nábytku na slovenském trhu. Již více než 10 let působí na maďarském trhu, a teď nadešel čas, aby začali prodávat kvalitní nábytek iv okolních zemích. Proto jsme položili pár otázek majiteli firmy, István Báthorimu ohledně strategie jeho firmy na Slovensku.

40239-r482_res.jpg

Proč jste se rozhodli, že budete prodávat nábytek právě na Slovensku?

Odpověď je jednoduchá: Bratislavský region po vybudování dálnic je snadno dostupný a kvůli slabému forintu můžeme nabídnout náš kancelářský nábytek za velmi výhodné ceny, a to samozřejmě iv jjiných regionech Slovenska.

Jak funguje prodej vašich výrobků?

Především prodáváme přes eshop, kde máme i zákaznickou službu ve slovenském jazyce. Náš online obchod je dostupný na webové stránce www.kancelarskynabytok.net [1] , kde naši zákazníci si mohou velmi jednoduše objednat kancelářský nábytek. Momentálně neplánujeme otevření studia na Slovensku, abychem mohli nabídnout konkurenceschopnější ceny, což považujeme za lepší strategii na získání trhu.

40252-r858_res.jpg

Jak dodáváte zboží?

Zboží dodáváme v průměru do 10 dnů na místo určení a zároveň klientovi kancelářský nábytek namontujeme, montáž je v ceně za dopravu. Takto klientům můžeme garantovat 5 letou komplexní záruku na naše produkty.

Čo s chybami?

Samozřejmě, nikdo není bez chyby, může se stát že třeba něco korigovat, úpravy můžeme provést během naší okružní dopravy, nakolik zboží dodáváme pravidelně.

Kdo jsou vaši konkurenti na slovenském trhu?

Máme podobné produkty jako český výrobce kancelářského nábytku hobby, samozřejmě nabídka našich firem se rozlišuje. Naším neskrývaným cílem je nabídnout alternativu na kancelářský nábytek hobby pro slovenské firmy, samozřejmě rozhodování jim usnadní naše výrobní ceny.

44645-r252_res.jpg

Čo radíte Slovensku firmám?

Dříve, než si koupíte kancelářský nábytek , vyžádejte si i od nás zaslání cenové nabídky a porovnejte ceny! Samozřejmě při větších projektech přijedeme k Vám osobně si dohodnout podmínky! Využijte výhod maďarského kancelářského nábytku a jejich mnohem lepší ceny než na jaké jste zvyklí na slovenském trhu!
V nabídce máme široký výběr Skříň , psací stoly , jednací stoly , kontejnery.
www.kancelarskynabytok.net [2] [3] [4] [5] [6]

References

  1. ^ www.kancelarskynabytok.net (www.kancelarskynabytok.net)
  2. ^ kancelářský nábytek (www.kancelarskynabytok.net)
  3. ^ Skříň (www.kancelarskynabytok.net)
  4. ^ psací stoly (www.kancelarskynabytok.net)
  5. ^ jednací stoly (www.kancelarskynabytok.net)
  6. ^ www.kancelarskynabytok.net (www.kancelarskynabytok.net)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.