Original article

Náš zákazník má při koupi zboží na internetovém obchodě www.mp3. cs [1] všechna práva vyplývající ze zákona o ochraně spotřebitele při zásilkovém prodeji.

li všechno objednané zboží ve vaší objednávce na skladě, bude v případě vytvoření objednávky v pracovní den do 15:00 stejný den i zpracovaná a expedována.

Možnosti platby:

1. Na dobírku
Za zboží zaplatíte při jeho převzetí. Na dobírku je možné objednat veškeré zboží z našeho internetového obchodu bez omezení. Platba na dobírku je možná pouze při způsobu dodání kurýrem.

2. TatraPay / VÚB e-platby / převodem
Klienti Tatrabanky, VÚB banky a Slovenské Spořitelny mohou na úhradu využít službu přímé platby přes elektronické bankovnictví. Tento typ platby je aktivní pouze v případě, že je všechno objednané zboží na našem skladě.

3. Platba platební kartou
Platba za objednané zboží bude zrealizována přes virtuální POS terminál Tatra banky. Můžete zaplatit kartami VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD nebo MAESTRO. Použít můžete uvedené karty vydané jakoukoliv bankovní institucí. Platba platební kartou je aktivní, pouze pokud je všechno objednané zboží na našem skladě. Maximální výška transakce je 100 €.

4. Platba přes PayPal
Platba za objednané zboží bude zrealizována prostřednictvím PayPal. Na úhradu přes PayPal musíte mít zřízen PayPal účet. Platba přes PayPal je aktivní, pouze pokud je všechno objednané zboží na našem skladě. Maximální výška transakce je 50 €.

5. V hotovosti
Za zboží zaplatíte při jeho osobním převzetí na naší provozovně v Banské Bystrici nebo na odběrném místě v Bratislavě. Při osobním odběru není možná platba přes platební kartu.

Možnosti doručení zboží:

1. Kurýrní společností
Zboží Vám bude zaslAno kurýrem až do domu a obdržíte jej následující pracovní den od vyexpedování naší společností. Kurýr Vás bude před doručením kontaktovat na zadaném tel.. čísle. Při převzetí zásilky za ni zaplatíte v hotovosti kurýrovi. V den expedice jste o odeslání balíku vyrozuměn kromě informačního e-mailu i přes SMS zprávu.

 • Cena zásilky doručené kurýrem na dobírku nebo přes PayPal je 4.99 EUR pro všechny typy balíků v rámci celého Slovenska.
 • Cena zásilky doručené kurýrem a platbě přes platební kartu je 4.49 EUR pro všechny typy balíků v rámci celého Slovenska.
 • Cena zásilky doručené kurýrem a platbě přes TatraPay / VÚB e-platbu / převodem je 3.49 EUR pro všechny typy balíků v rámci celého Slovenska.

  2. Slovenská poštou
  Zboží Vám bude zaslAno Slovenskou poštou, doporučeně 1. třídou. Doručení poštou je levnější než kurýrem, avšak negarantujeme doručení naslednovný pracovní den po expedici zboží. Doručení Slovensku poštou je možné pouze v případě, že celková hodnota objednávky nepřesahuje 100 €. Slovenská poštou neposíláme na dobírku, za zboží můžete zaplatit přes TatraPay, VUB e-platbu převodem, platební kartou nebo přes PayPal.

 • Cena zásilky doručené slovenskou poštou a platbě přes PayPal je 3.99 EUR pro všechny typy balíků v rámci celého Slovenska.
 • Cena zásilky doručené slovenskou poštou a platbě přes platební kartu je 3.49 EUR pro všechny typy balíků v rámci celého Slovenska.
 • Cena zásilky doručené slovenskou poštou a platbě přes TatraPay / VÚB e-platbu / převodem je 2.99 EUR pro všechny typy balíků v rámci celého Slovenska.

  3. Okamžité doručení CD klíče
  Okamžité doručení můžete využít při objednávání aktivačního kódu Sygic GPS Navigation 2012 . Objednané CD klíč obdržíte formou zobrazení v prohlížeči ihned po úhradě objednávky přes TatraPay nebo CardPay.
  [2]

 • Cena transakce přes TatraPay / VÚB e-platbu / převodem je 0,49 EUR.
 • Cena transakce při platbě platební kartou / PayPal je 0,99 EUR.

  4. Osobně na pobočce v Banské Bystrici


Vánoční aktualizace: otevírací doba na odběrném místě v Banské Bystrici je prodloužena v pracovní dny od 9:00 do 18:00. Zároveň je osobní odběr možný i v sobotu od 9:00 do 15:00, av neděli 22.12 od 9:00 do 15:00.


Zboží si můžete přijít po dohodě vyzvednout osobně do naší centrály v Banské Bystrici v pracovní dny od 9:00 do 16:00. Platba je v tomto případě možná pouze v hotovosti.
K ceně se v tomto případě nepřičítá žádné poštovné.

5. Osobně na odběrném místě v Bratislavě


Vánoční aktualizace: otevírací doba na pobočce v Bratislavě je prodloužena v sobotu od 9:00 do 15:00. Zároveň je pobočka otevřena i v neděli 22.12 od 9:00 do 15:00.


Převzetí zboží na odběrném místě Špitálska 25, Bratislava (naproti hotelu Kyjev a Tescu na Kamenem náměstí), v pracovní dny od 9:00 do 18:00, nebo v sobotu od 9:00 do 13:00. Pokud máme objednané zboží na centrálním skladu v Banské Bystrici, a objednáte si jej vv pracovní den do 16:00, bude na pobočce v Bratislavě dostupný následující pracovní den po 12:00 o čem Vám přijde potvrzující SMS na vámi zadané telefonní číslo. Na pobočce v Bratislavě není možná platba platební kartou za objednané zboží.

[3] ^ www.MP3.sk (www.mp3.sk)
 • ^ Sygic GPS Navigation 2012 (www.mp3.sk)
 • ^ centrály v Banské Bystrici (www.mp3.sk)
 • ^ na odběrném místě Špitálska 25, Bratislava (www.mp3.sk)
 • ^ mp3@mp3.sk (www.mp3.sk)
 • doručení zboží

  Komentáře

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Přihlásit


  Zaregistrujte se


  Reset Password

  Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.