Original article

Naše ciele a misia jsou hlboko zakotvené v súbore hodnôt, spomezi kterých jsou bezpečnost, spoľahlivost a výkonnost kľúčovými prioritami.
 

Od roku 1972 sme přepravili přes územie Slovenska takřka 2,5 bilióna metrů kubických zemného plynu. Spoločnost tak úspešne pokračuje v tradícii slovenského plynárenstva, která začala před víc jak 160 rokmi.

Veľká čast naší práce se sústreďuje predovšetkým na mezinárodný tranzit. V roku 2017 sme přepravili 64,2 miliardy metrů kubických plynu.

Díky neustálej modernizácii infraštruktúry, Eustream prispieva k bezpečným a spoľahlivým dodávkam zemného plynu do strednej a západnej Evropy, a zároveň v co najväčšej možnej miere znižuje dosahy přepravy plynu na životné prostredie. 

Eustream umožňuje prístup do přepravnej sítě a poskytuje svojim klientům širokú paletu služeb spojených s přepravou plynu transparentným a nediskriminačným způsobem, v úplnem súlade s európskou a slovenskou legislatívou pro plynárenský priemysel. Obchodnými partnermi Eustreamu jsou významné energetické spoločnosti z členských i nečlenských zemí EU.


 

přepravna spolocnost (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.