Zabýváme se prodejem a distribucí zboží a služeb zejména v oblasti elektroniky. Naším konečným cílem není jen doručení zboží k zákazníkovi, ale i bezplatné zapojení a odzkoušení přímo u zákazníka. Náš prvořadý cíl je Vaše spokojenost.

CO NABÍZÍME:

– jakýkoliv hardware, např.: tiskárna, grafické, zvukové, TV karty, HDD, mechaniky, média, MP3 a MP4 přehrávače, paměťová média, monitory, počítačové sestavy, notebooky, mobily, digitální fotoaparáty a mnohé další.

– software: kancelářské programy Office, hry, Operační programy např.: Windows 7, Vista, XP, Windows server, a pod.

SLUŽBY:

– donáška až k zákazníkovi,

– zapojení hardwaru, nebo nainstalování software přímo u zákazníka,

– tvorba reklamy – poutače, webstránky, grafické návrhy,

POKUD SI U NÁS ZAKOUPÍTE NAPŘ. NOTEBOOK, HDD, TV, MP3 ČI MP4 PŘEHRÁVAČ, JAKÝKOLI HARDWARE NEBO SOFTWARE, NEJEN ŽE VÁM HO přinese až K VÁM DOMŮ, ALE VÁM HO AJ zapojit, a POKUD si to budete přát, dáme vám AJ JEDNODUCHÉ ŠKOLENÍ, JAK DANÝ HARDWARE, NEBO SOFTWARE POUŽÍVAT.

DOKÁŽEME VÁM NABÍDNOUT NEJLEPŠÍ CENU ZBOŽÍ NA TRHU.

Protože nakupujeme přímo ve velkoskladech, umíme Vám zajistit tu nejlepší cenu zboží. Pokud máte vyhlédnutý konkrétní zboží, stačí nám poslat adresu stránky, a my Vám zašleme nabídku s lepší cenou. Popřípadě Vám doporučíme jiný druh výrobku, který bude kvalitativně lepší. Pokud se Vám naše nabídka nebude líbit, koupíte si zboží jinde.

ZA RADU NIC NEPLATÍTE, PROTO JE ŠKODA Takovou možnost NEVYUŽÍT.

Současná technika se vyvíjí příliš rychle na to, aby ji běžný člověk stíhal vnímat. Proto jsme hledali způsob, jak pomoci běžnému spotřebiteli zorientovat se v oblasti výpočetní techniky.

Nejprodávanějším hardware produktem je momentálně notebook. At už do školy, práce nebo domů, je ideálním pomocníkem. Je malý, skladný, přenosný, a proto je pro studenta ideálním nástrojem pro práci. Jaký model je pro Vás nejvhodnější? Je výhodnější koupit si notebook, nebo klasicky stolní počítač? Poradíme Vám Čo je pro Vás to pravé. Hledáte tiskárnu, nebo kopírku do domácnosti či kanceláře? Ozvěte se nám a my Vám poradíme. Jste to právě Vy, komu se snažíme pomoci. Pošlete nám mail s Vaším problémů, nebo nám zašlete Vaše tel.. číslo a my Vám zavoláme a poradíme.

doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.