Original article

Doprava ZADARMO pro zákazníků prihlásených na odber newslettru. Zadajte svoj e-mail, dostávajte informace o novinkách a akciách a dopravu máte zadarmo. V druhem kroku objednávky (dodacie a fakturačné údaje) zaškrtnite možnost: „Chcem odoberat novinky a využívat dopravu zadarmo“. Táto akcia platí na klasickú dopravu poštou. Při nákupu nad 150 EUR máte dopravu zadarmo kurýrem.

Objednávky vybavujeme priebežne každý pracovný den. Zboží kompletizujeme a zasielame v co možno najkratšem čase, obyčejně ihned po potvrdení objednávky a maximálne do dvou dní. K této dobre treba pripočítat čas potřebný na doručení zboží k Vám.

Jak způsob dopravy si můžete vybrat doručení Slovenskou poštou, prostřednictvím expresnej kurýrní služby nebo si můžete zboží převzít osobne na prodejně v Bratislave na Záhradníckej ulici.

Pošta Slovensko je jednoduchá a cenovo výhodná služba na zasielanie zboží v rámci Slovenska. Vaša zásilka bude doručená na príslušnú dodaciu poštu v průběhu 2 – 4 dní od expedice. O této skutočnosti Vás pošta bude informovat SMS správou. Po prijatí SMS správy si zboží můžete převzít na Vašej pošte. Při bežnej zásilce účtujeme poštovné 3,29 EUR (V případě, že neodoberáte novinky eemailem).

Expresná kurýrska služba je určená na rychlé doručení zboží v rámci Slovenska. Zásilka je doručená obyčejně v následující pracovný den od expedice. Pred doručením zásilky Vás kurýr bude informovat telefonicky nebo SMS správou. V případě, že je prvý pokus o doručení neúspešný, kurýr se Vám bude snažit doručit balík v následující pracovný den. Cena poštovného je 5,18 EUR (Při objednávkach do hodnoty 150 EUR).

Balné neúčtujeme.

Při nákupu můžete využit i osobný odber na prodejně v Bratislave na Záhradníckej ulici. Zboží si po uhradení (cez TatraPay, CardPay, nebo převodem na účet) můžete převzít přímo na prodejně. Zboží bude pro Vás pripravený k odberu do dvou pracovných dní, obyčejně však ihned po uhradení. Když bude Vaša objednávka pripravená na prevziatie, budeme Vás informovat prostřednictvím emailu.

Při osobnem odbere je potřebné overit totožnost kupujúceho nebo osoby pověřenej k odberu zboží a to v případech, kdy je dodávka zboží kupujúcim platená dopředu kartou, prostřednictvím bankového prevodu nebo prostřednictvím faktúry se splatnostou. Na ověřenení potřebné predložit občansky průkaz.

V případě darčekovej poukážky je možný jen způsob dodání eemailem. Na zadanú emailovú adresu Vám bude zaslaná poukážka s kódom. Tuto poukážku je možné použit jen při nákupu přes náš eshop.[1]

Zboží je dodávaný za ceny uvádíné na objednávce, k uvedeným cenám je pripočítaný jen poplatek za poštovné. V zásilce je priložený daňový doklad.

References

  1. ^ poukážka s kódom (www.scanquilt.sk)

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.