Original article

Doručení zboží

6.1 Predávajúci zabezpečuje dopravu zboží způsobem, který si kupujúci vyberie z nabízíných možností v objednávce:
    a) kurýrskou službou,
    b) Slovenskou poštou.
6.2 Místo odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky se považuje dodanie zboží na určené místo.
6.3 Zboží je primerane zabalený a zabezpečený. Kupujúci je povinný při preberaní zboží skontrolovat neporušenost zásilky.
6.4 Spolu s zbožíem dodá predávajúci kupujúcemu faktúru (daňový doklad), dodací list. Predávajúci taktéž dodá spolu s zbožíem návod na obsluhu a záručný list když to vyžaduje povaha zboží.
6.5 Za zboží zodpovedá predávajúci až po jeho prevzatie kupujúcim. Zboží se považuje za prevzatý kupujúcim od doby, kdy tento písomne potvrdí prevzatie zboží.
6.6 Predávajúci nenesie zodpovednost za oneskorené dodanie objednaného zboží kupujúcemu zavinené přepravcem. Za poškození zásilky zavinené přepravcem zodpovedá v plnem rozsahu přepravca. Takéto prípady rieši             predávajúci dodaním nového zboží kupujúcemu po zaplatení všech škôd přepravcem.
6.7 V případě väčšieho záujmu se může stat, že máme nedostatok zboží a tak Vami objednaný zboží Vám můžeme dodat v niekoľkých balíkoch, přičemž poštovné a balné platíte jak za jeden balík.

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.