Original article

Doručení zásilek

Pokud k nám potřebujete doručit materiál na zpracování Vaší objednávky, nebo od nás převzít Vaši hotovou objednávku, máte na výběr několik možností.

Vyberte si tu, která Vám vyhovuje nejvíce:

Osobně

Vše, Čo k nám potřebujete doručit, jakož i od nás převzít, můžete přinést, nebo si odnést osobně . Můžete tak učinit kdykoliv, ale nejlépe po vzájemné dohodě s námi prostřednictvím telefonu nebo mailu.

Prešů Kurýr

K odeslání, ale i převzetí materiálů můžete využít služby naší spřízněné expresní kurýrní společnosti Prešů Kurýr . Je to nejrychlejší, nejbezpečnější a nejpohodlnější způsob, jak můžete přepravit vše, Čo potřebujete. Stačí, když si v objednávkovém formuláři zvolíte tuto možnost přepravy ao vše ostatní se už postaráme my. Navíc i ceny za tyto služby Vás jistě příjemně překvapí …

Slovenská pošta

Méně pohodlný, rizikovější, pomalejší a při cenách našeho kurýra často i dražší způsob, jak si vzájemně přepravit potřebný materiál je doporučenou zásilkou, nebo poštovní dobírkou prostřednictvím české pošty . Každopádně pokud upřednostníte tuto variantu přepravy, přizpůsobíme se Vašim požadavkům.

mediaextra

Jsou případy, kdy jsou naše služby prováděné přímo u zákazníka, nebo je z nějakých důvodů nutné, aby materiál na zpracování Vaší objednávky, či předání již hotové objednávky zajistil technik firmy mediaextra (osobní konzultace, zapojení, instalaci, nebo odzkoušení zařízení, médií apod.).. V takovém případě můžeme přijít přímo k Vám, stačí to uvést do objednávkového formuláře.

Upozornění: Výjezdy technika k zákazníkům poskytujeme pouze pro oblast Prešovského regionu.

Upload / Download

Pokud jsou Vaše materiály k objednávce v elektronické podobě, můžete je k nám dostat i přes internet. Soubor menší než 10 MB nám můžete poslat i na náš e-mail info@mediaextra.sk , větší množství dat Uploadni na www.rapidshare.cem a pošlete nám linky ke stažení. Podobně Vám hotový materiál můžeme uložit na vybraný úložný server (nejlépe rapidshare.cem, nebo ulozto.cz), odkud si jej můžete jednoduše av pohodlí domova převzít. Vše potřebné nezapomeňte uvést v objednacích formulářích.

Ceník [1]

zpět [2]

References

  1. ^ Ceník (www.mediaextra.sk)
  2. ^ Zpět (www.mediaextra.sk)

doručení zásilek

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit

Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.