Original article

Poskytujeme různé způsoby doručení . V řÍJNU POSKYTUJEME DORUČENÍ ZDARMA!

Standardní doručení na Slovensko (2,80 €)

Standardní doručení na Slovensko stojí jen 2,80 €. Balíky zasíláme následující pracovní den po dokončení objednávky a balík je doručen obvykle do 2-3 pracovních dnů, nejedná se však o zaručenou službu. Prostřednictvím e-mailu obdržíte číslo pro sledování zásilky.

Prémiové doručení na Slovensko (3,80 €)

Prémiové doručení na Slovensko stojí jen 3,80 €. Balíky zasíláme následující pracovní den po dokončení objednávky a balík je doručen obvykle do 1-2 pracovních. Prostřednictvím e-mailu obdržíte číslo pro sledování zásilky.

Expresní doručení na Slovensko (6,80 €)

Expresní doručovací služby poskytujeme výhradně na Slovensku adresy. Všechny objednávky obdržené do 18:00 budou doručeny následující pracovní den. Upozorňujeme, že dodání objednávky z pátku lze zaručit pouze na pondělí. Prostřednictvím e-mailu obdržíte číslo pro sledování zásilky.

Dodání v rámci Evropy (4,80 €)

Balíky zasíláme v rámci celé Evropy, včetně České Republiky. Cena takovéto zásilky je 4,80 € a dodání obvykle trvá týden. Pokud balík přesáhne 2kg, může být nutné zaúčtovat příplatek o kterém Vám zašleme informační e-mail na odvrácení nesrovnalostí.

doručení zboží

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.