Original article

Je skoro nenápadný – a při tem má taký přehled.

Ani nebudete vediet, že ho máte doma. Svojím vzhledem se elegantne prizpůsobí do každé domácnosti. Funguje úplne jednoduše. Nákupum v elektronickem nákupnem centre DOOB se všechny potraviny dostávajú k Jamesovi. Když nakúpite inde, jen se postaráte o jediné aby James – zariadenie zosnímal EAN z zboží, které doma uskladníte. Jedjjjjjiným kliknutím v aplikácii, kterou máte k dispozícii buď v PC, mobile nebo tablete vidíte zoznam zboží o který se vám James stará.

Je zodpovedný – pripomenie všetko důležité.

Zastaralé lístočky na chladničke se s ním stávajú minulostí. Končí vám trvanlivost masla? šunky? Minul se olej, peči ve, treba udělat nákup? Kdo to má všetko ustriehnut při všech těch každodenných povinnostiach? On vám všetko pripomenie upozorňujúcim hlásením v aplikácii.

Je praktický – už žádné zbytečné vyhadzovanie, bude chciet ušetrit vaši peňaženku.

Dokáže vám lepšie zmenežovat váš nákup. Tým, že máte prostřednictvím Jamesa k dispozícii hned a kdekoľvek přehled vašeho zboží doma: – nemusíte kupovat zboží, který nepotřebujete – už nikdy víc nezabudnete na zboží, který potřebujete. – nakúpite výhodne. Když napríklad cestoviny nabízíjú 4 obchodníci, porovnáte si ceny a tak můžete kúpite tie cenovo najlepšie.

zaslání zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.