Společnost M77 Group, která provozuje satelitní platformy Skylink a CS Link, z důvodu sjednocení programových nabídek nahradila placenou nabídku CS Linku nabídkou Skylinku. V praxi to znamená, že majitelé dekódovacích karet CS Link si mohou předplatit placené programy až po výměně své současné karty CS Link za kartu Skylink Výměna. Týká se to jak majitelů karet CS Link Cryptoworks tak i CS Link Irdeto.

Pokračování článku níže

V současnosti však mohou majitelé dekódovacích karet CS Link využít nabídku kdy jim bude zaslána nová Skylink karta (ICE) zcela zdarma. Stačí pouze pokud si zákazník objedná minimálně na 4 měsíce balíček (např. MINI, FLEXI 7, MULTI či KOMBI) a bude mu do pár dní doručena zásilka na dobírku spolu s novou dekódovací kartou, na níž bude aktivován objednaný balíček. Cena dobírky se bude rovnat ceně vybraného programového balíčku.

Připomeňme, že satelitní platforma Skylink působí na stejné orbitální pozici (ASTRA 3B 23,5 ° E) jako CS Link, proto zákazníci CS Linku po výměně karty za Skylink Výměna nemusí přetáčet satelitní parabolu. Stačí jen vyměnit původní kartu za novou, popřípadě doladit chybějící programy z nabídky Skylinku.

Související články:

References

  1. ^ 27/04/2012 (www.satelitnatv.sk)
  2. ^ 15/02/2012 (www.satelitnatv.sk)
  3. ^ 25/04/2012 (www.satelitnatv.sk)
  4. ^ 15/02/2012 (www.satelitnatv.sk)
  5. ^ 18/05/2012 (www.satelitnatv.sk)
  6. ^ 10/09/2012 (www.satelitnatv.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.