To, že obálky dnes dostanete v různých provedeních je známé všem. Avšak slyšeli jste už o bublinkových obálkách? Na první pohled se tyto obálky [1] nemusí ničím lišit od těch klasických, avšak při jejich bližším prohlédnutí je už rozdíl vidět. Obálky jsou totiž o něco hrubší, což je způsobeno tím, že jejich vnitřek je jako kdyby vystlané bublinkovou fólií. Bublinky jsou naplněné vzduchem a mají za úkol ochránit zásilku před mechanickým poškozením.

Bublinkové obálky [2] jsou vhodné pro přepravu menších věcí, které jsou křehké a mohly by se při nárazu zničit. Přepravované zásilky jsou tak uloženy jako v bavlnce. Jedná se skutečně o skvělé obálky, které si plní svou funkci t když, jak mají. Velikost bublinek navíc může být rozdílná a to podle velikosti samotné obálky.

Pokud si stále nevíte představit, jak vlastně vypadá taková bublinková obálka, tak si vzpomeňte na rozbalování nového menšího elektrospotřebiče. Tato fólie se totiž s oblibou využívá právě na balení elektrických spotřebičů nebo i jjiných věcí, které se nesmí při přepravě poškodit. Jsou to vlastně další skvělé obaly [3] , které přispívají k větší mechanické bezpečnosti. Díky dvojitému stočených do obalů, tak můžete být klidný, že vaše zásilka doručí adresátovi v nejlepším pořádku.

References

  1. ^ obálky (www.top-obaly.sk)
  2. ^ Bublinkové obálky (www.top-obaly.sk)
  3. ^ obaly (www.obaly-obalky.eu)

doručení zásilek –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.