Ani Real Madrid, ani sám velšský fotbalista Gareth Bale (24). Ale zpráva, že známý výrobce sportovního vybavení poslal hráčovy nové kopačky do španělské metropole, už něco předznačují.

Ještě ve čtvrtek viceprezident Realu Fernando Fernández přiznal, že nespecifikované problémy způsobily zpoždění koupě Bala z Tottenhamu. „Stále není hráčem Realu, ačkoliv možná bude,“ řekl ve čtvrtek, přičemž ve středu vypadalo všechno jasné jako facka.

 Kopačky mu už poslali do Madridu.  Lupa Kopačky mu už poslali do Madridu. Autor: Reuters, blikk.hu

Takové zprávy však nebere na vědomí jeden z fotbalistova sponzorů. Navzdory všem pro a proti mu společnost Adidas už poslala nové kopačky do sídla jeho nového působiště. Prý, aby měl v čem trénovat.

 Na zásilce je adresát jasný: Gareth Bale, Real Madrid ...  Lupa Na zásilce je adresát jasný: Gareth Bale, Real Madrid … Autor: Reuters, blikk.hu

Španělský deník AS uveřejnil i doklad o doručení zásilky, na kterém figuruje jméno velšského fotbalisty a madridského klubu. Adidas zřejmě nechce nechat nic náhodě a údajně již začal v Paříži prodávat i dresy „bílého baletu“ se jménem Garetha Bala.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.