Kluci, pokud přemýšlíte o tem seběhnout do místního baru či klubu a oslovit tam pohlednou mladou slečnu, zapomeňte staré balicí techniky. Ty už dávno neplatí! Ptáte se Čo tedy na mladé slečny zabírá nejčastěji? Své tajemství nám prozradil Majo. který byl na „lovu“ nějaký ten pátek a zjistil, Čo funguje.

Je to tak jednoduché. Podle Maja, můžete rovnou zapomenout na otřepané balící kecy o tem, že už bydlíte sami nebo jaké auto vám stojí v garáži. Zapomeňte na to, pozvat ji hned na drink a nedejbože objednat jí ho rovnou dvakrát. Takové vás jen využijí a vy odejdete akorát tak s prázdnou peněženkou.

Jednoduše v nenápadnosti je to kouzlo. Přijdete do podniku, sednete si za bar, objednáte si skleničku. Na tomto sice není nic neobvyklého no ruce máte neustále na stole, přičemž na té, kterou držíte skleničku máte vkusné hodinky [1] . A v tem je to tajemství. Je úplně jedno, jestli jsou drahé zda levné jde o to, aby vám seděly a aby byly přinejmenším nápadné a zajímavé.

Pak třeba jen vyčkat dokud si k vám sedne milá slečna, vy se na ni usměješ, zahrajete se s pohárkem a konverzace začne ani nebudete vědět jkdyž.

Více na www.hodinky.sme.sk

Více na www.hodinky.sme.sk [2]

Provozovatelem obchodu hodinky.sme.sk a zároveň prodávajícím je společnost parfému a kosmetika, jeden z největších prodejců značkových hodinek a šperků na slovenském trhu. Dodací lhůty zboží jsou obvykle do pracovních 10 dnů, doručení prostřednictvím pošty nebo kurýrem.

6. 3. 2013
hodinky.sme.sk [3]

References

  1. ^ hodinky (go.cz.bbelements.com)
  2. ^ www.hodinky.sme.sk (go.cz.bbelements.com)
  3. ^ hodinky.sme.sk (tlacovespravy.sme.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.